Şimdi Ara

Unutamadıgınız tadı damagınızda kalan oyunlar var mı? (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
363
Cevap
7
Favori
10.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

Age Of Empires'ın her oyunu.

Cossacks :))

2000 yılında başladım hala oynuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • commandos

Unutamadıgınız tadı damagınızda kalan oyunlar var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mansurmarsak

"Cossacks back to the war" benim için yeri çok ayrıdır her oynadigimda çocukluğum geçer gözümün önünden ...

Way hocam. 2000 yılında cossacks başladım, 2002 gibi back to war ve art of war çıktı.

Dünya sıralamasında 1. Ligim vardı bir ara şimdi cossacks 3 başladık hadi bakalım :))

• inanmazsınız ama hala bilgisayrımda var. tadı unutulmaz

STARCRAFT BROODWAR 1
  • Midtown madness 2

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sensible soccer, test drive, driver, robman, prince of persia, wolfenstien return castle. Street fighter space tuşu az çekmedi:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Calal Arabi Bin Abdullah kullanıcısına yanıt
    Hocam her yaz indirip hasret giderip siliyorum metin2 yi

• nfs underground 2 kesinlikle.

bir de gta vice city (türk modu çıktığında ne heyecanlanmıştım ha zamanında) - 18 wheels haulin yine tr modu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archangel_

Heroes of might and magic serisi(özellikle 3.oyun)

Cm 03-04

Max payne 2

Nfs Underground 2

Diablo 2

Of!!! Heroes'in internette gezinen bütün maplerini acaba kim bilir kaç defa oynadım :) Tabiki 3!!!
  • Undertale

• Tabiki ömür törpüsü Knight Online. Ama Fire Drake versiyonu. Diğer versiyonlar leş.

Ek olarak test drive unlimited ilk oyunu. Korsan oynuyordum ve 2 gün uyumaksızın bu oyunu oynadım. Knight Online'da çar kasarken bile o kadar başında kalmadım pc'nin. Oyun crackliydi ve 2. gün sonunda Ferrari aldım oyunda. Ama diğer görevleri açabilmem için kalan tek görevi yaparken oyun belirli bir yerde hata veriyordu. Ne yazık ki hatayı düzeltemedim sonradan oyunu orijinal aldım ama save dosyası çalışmadı. O oyun hala içinde uktedir sonra orijinal alınca pek oynamadım.

Tabiki fm ve fifa serileri. Ama fm 2009 ayrıdır benim için. Bir tane regen çıkarmıştım Messi, Ronaldo, Pele, Maradona karışımı birşey. Bitiricilik, hız, hızlanma, uzun şut, kafa, dribbling, liderlik aklanıza ne gelirse 19 20 puanlamadaydı. Ben bu adamın serbest kalma maddesini 20 milyon euro yapmışım anında elimde kaptılar. Çok fena koymuştu.

• sensible soccer
    theme hospital
    rollercoaster tycoon
    age of empires
    commandos

yaşlandık ...
  • max payne

• sene 1998 de oynardım Quake2. Arada bir baştan başlayıp oynarım..

Unutamadıgınız tadı damagınızda kalan oyunlar var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desert@eagle -- 3 Ocak 2018; 17:36:48 >
  • Metro 2033 diyeceğim ben. Atmosferini en çok beğendiğim oyundur. Abartmıyorum 20 defa bitirdim. Şimdi de Redux sürümünde 21.'ye başladım.
  • Knight Online hayat offline.
  • Settlers 7

• Sene 99-2000 olması lazım, dışarıda kar yağıyor. Okullar tatil olmuş. Karla oynamaktan yorulup eve gelip sega’da snow bros oynardık kuzenlerle. Onun üzerine aldığım ps1’den de çok keyif almıştım ama sega’nın yeri ayrı bende. Şimdi ps4 oynuyorum ama yaş olmuş 30, oyundan aldığımız keyfin marjinal faydası düşmüş

• Tabiki VolfieD

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cabal online

guild wars 2 nin ilk zamanları
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.