Şimdi Ara

Unreal Engine Geliştirici Aranıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Şuan yatırımcı görüşmelerinin yapıldığı 3 serilik Story Base Single Player FRPG oyun için ekibimize destek verebilecek Map Design konusunda bilgi sahibi geliştirici arayışımız vardır. Proje Startup projesi olup proje bitiminde ücretlendirme yapılacaktır. İstanbul Anadolu yakası civarında oturan, sorumluluk almak isteyen ve açık fikirli bir ekip ile çalışmak isteyen kişiler irtibata geçebilir. Yüz yüze görüşme sonucunda ekibe dahil edilecektir.

• Yüz yüze sart olmasa goruntulu de gorusurum. Fakat destek olmak istiyorum unreal engine ve unity3d kullaniyorum. farkli projelerimde var ekip calismasi ile guzel seyler basaracagima inaniyorum...

istanbul olarak kısıtlarsaniz yetenkden kaybedersiniz bence goruntulu gorusme ve bir kac bilgimiz ile ekipe dahil edilinebilmeli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Ethem özellikle varsa diyerek öyle yazdım. Yoksa zaten yazılım işinde yerel düşünmüyorum. Özelden mesaj atacağım ilgilendiğin için teşekkür ederim.
  • Rica ederim. Sagolun ama benim özel mesaj imda sıkıntı var bana direk skype verseniz ya da ben size skype vereyim ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emiranes kullanıcısına yanıt
    Skype vermenizi bekliyorum :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.