Şimdi Ara

Unreal Engine 4 - Tomb Raider 2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Unreal Engine 4 ile hazırlanmış Tomb Raider 2'nin demosunu denemek isteyenler için site linki aşağıda.

Link :http://tombraider-dox.com/downloads/

Detaylar sitede mevcut.

Boyut 1.8 GB. açılmış dosya boyutu 3.95 GB.

Unreal Engine 4 - Tomb Raider 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoNaR-X -- 15 Eylül 2017; 23:57:2 >

• Pubg de unreal engine 4 ile yapılıyor ama henüz bi cacık göremedim kartlar ağlıyor resmen :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet UE4 baya janjanlı demolar'la gelmişti fakat henüz birşey göremedik ve hakikaten kartları ağlatabilecek bir potansiyali olduğuda doğru.

Bu oyunda'da görsel şölen anlamında birşey görülmüyor fakat zaten öylede bir beklentisi yoktu çünkü TR2'nin remake'i olduğundan görsellik anlamında çokta birşey beklememek gerekiyordu'ki daha önce'de oynanış video'su verilmiş ve grafik olrk nasıl olacağı gösterilmişti, TR büyük hayran kitlesine sahip bir oyun olduğundan'da illaki bu remake'i merak eden büyük bir kitle vardır diye düşünerek konuyu açtım.

Giriş - Orta seviyedeki kartlar'la (RX 460-560 /GTX 950-1050 gibi) grafik ayarlarında herşey Ultra fakat Shadow quality ayarı ultrada özellikle otluk alanlarda fps leri aşağıya çekiyor fakat bir kademe geri çekilip (high'a ayarlanırsa) fps'ler bir anda yukarı fırlıyor.
    Birde Resolution Scale Quality ayarı var, şahsen Resolution Scale Quality ayarının render çözünürlüğünü düşürüp görüntüyü pixelleştip (gta v teki gibi) baya kötü bir hale getirmesini beklemiştim ancak bu ayarın o ila 100 arası nekadr etki yarattığını anlayamadım desem yeridir (bu ayar 0'a kadar denenebilir ve kaydadeğer fps kazanılabilir) kısaca bu 2 ayara dikkat edilerek diğer ayarlar açık ve ultra olrk ayarlanıp yukarıda belirttiğim seviye kartlarla bile 60fps'de rahatlıkla oynanabileceğini söyleyebilirim ancak baştada belirttiğim gibi bu oyundan zaten görsel şölen beklememek gerek, bu anlamda bir merak ile oyunu indirecek kişiler varsa indirmesine gerek olmayabilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.