Şimdi Ara

ünlülerin komik halleri.BAKIN KOPUN./yeni resimler eklendi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asyapage -- 14 Temmuz 2010; 0:31:34 >

• Bu konuya az sonra birisi "Arkadaşım bunlar gerçek değil ki.. Photoshop hepsi. " desede, makara çıksa diye bekliyorum ama tık yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: _AsiL_

Bu konuya az sonra birisi "Arkadaşım bunlar gerçek değil ki.. Photoshop hepsi. " desede, makara çıksa diye bekliyorum ama tık yok

tık
  •  ünlülerin komik halleri.BAKIN KOPUN./yeni resimler eklendi

• bir tık da benden

ayrıca kullandığım program photoshop değil "cartoonist"
  • Arkadaşım bunlar gerçek değil ki.. Photoshop hepsi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sumaq

Arkadaşım bunlar gerçek değil ki.. Photoshop hepsi...

Yemin et Aydınlattın beni.

• Zekası ile ön plana çıkan arkadaşım üst tarafta arkadaşın yazdığı yorumları oku sence bunu gerçekten mi yazdım yoksa şaka olsun diye mi ?..Okadar kişi yazmamış sen yazmışsın cevap olarak helal olsun sana çok akıllısın
  • quote:

Zekası ile ön plana çıkan arkadaşım üst tarafta arkadaşın yazdığı yorumları oku sence bunu gerçekten mi yazdım yoksa şaka olsun diye mi ?..Okadar kişi yazmamış sen yazmışsın cevap olarak helal olsun sana çok akıllısın

Al işte.Zaten benim yazdığımda şaka.Asıl senin bunu ciddiye alman benim garibime gitti.Halla Halla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _AsiL_

quote:

Zekası ile ön plana çıkan arkadaşım üst tarafta arkadaşın yazdığı yorumları oku sence bunu gerçekten mi yazdım yoksa şaka olsun diye mi ?..Okadar kişi yazmamış sen yazmışsın cevap olarak helal olsun sana çok akıllısın

Al işte.Zaten benim yazdığımda şaka.Asıl senin bunu ciddiye alman benim garibime gitti.Halla Halla.

:)

• begendim :) emeğe saygı
  • sağolasın kardeş.. yeni resimler yakında..
  • emeğe saygı
  • dehşet
  • sadece kenan komik :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.