Şimdi Ara

Üniye geçtim hala yalnızım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ünide de umutlarım suya düştü.Ilk hafta birkaç kişiyle takılmıstım da şu an hepsi başkalarıyla kanka oldu.Konuştuğum 1 kişi kaldı sadece.Onla da otobüste giderken konuşuyoruz.Şu an 4 saatlik aradayım. 2 saat kitap okudum ve şimdi tek başıma oturdum müzik dinliyorum kampüste.Hep böyle yalnız geçecek hayatım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hangi bölüm

• BERKYABGU kullanıcısına yanıt
    Biyomedikal Mühendisliği

• Yav o bölüm ne zamandır geleceğin mesleği hedef nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: SebnemFerahHayranı

Biyomedikal Mühendisliği

Çok pesimistsiniz ya forumda bir konu daha var bunun gibi. Oraya yazdıklarımı okuyabilirsin. Yardımcı olur kesinlikle. Özel tavsiye istiyorsan buyur özelden bilmem gerekenleri at. Elimden geldiğince yardımcı olurum.
  • Hayır garip olan şu: Ben çabalıyorum yani asosyal kalmayayım diyorum,bir ara oldumu insanların yanına gidiyorum hatta muhabbeti bile ben açmaya çalışıyorum ama insanlar tepki vermiyor.Konuştukları bir spor bir araba.Ben sinemadan,müzikten,derslerden ve diğer spor alanlarından bahsetmeye çalışıyorum ama hep belli bir konu üstünden konuşup beni dışlıyorlar.

Robot gibi hep aynı şeyleri yapıyorlar biz biraz başka şeylere yöneldik mi dışlıyorlar.Kimseye ihtiyacım kalmadı artık.Insanlar robotlaşmış çünkü.

• BERKYABGU kullanıcısına yanıt
    Hedef özelde çalışmak.Batıya gitmeyi planlıyorum zaten,yüksek lisans falan yapabilirsem belki ülke dışına da gidebilirim.Geleceğin mesleği ama şu anda iş görüyor bence ondan yazdım.Neyse konuyu dağıtmayayım.

• Hangi üniversite reis

• quote:

Orijinalden alıntı: bygcik

quote:

Biyomedikal Mühendisliği

Çok pesimistsiniz ya forumda bir konu daha var bunun gibi. Oraya yazdıklarımı okuyabilirsin. Yardımcı olur kesinlikle. Özel tavsiye istiyorsan buyur özelden bilmem gerekenleri at. Elimden geldiğince yardımcı olurum.

Hocam 2 yıldır deniyorum önceden asosyaldim doğru ama son bir iki yıldır insanlarla birşeyler konuşmak icin kendimi geliştiriyorum.Psikoloğa bile gittim bunun için.Farklı kültürleri ve muhabbetleri takip ettim.Gündemden haberdar oldum.Ama ne yaptıysam arkadaş edinemedim.5 dakikalık kısa muhabbetler edindim sadece.Bundandolayı pesimistleştim.

• Burgazlix39x B kullanıcısına yanıt
    inönü

• Konu yalnızlık değil mi kardeş sohbet ediyoruz işte

• Çukurova'da mı okuyorsun?

Ben son sınıfım hala yalnızım.

Edit; İnönü imiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-55913A58C -- 6 Ekim 2017; 14:41:45 >
  • Bazen yalnız kalmak zorunda kalıyor insan. Arkadaşı olmasını istediği kişi ya da kişilerinde arasında kabul görmüyor. Çabalamak oluyor sana debelenmek. Sanırım yalnızlık cidden bir ömür boyu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Daha bir ay olmadı başlayalı sabret

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ortak proje calismasi verir hoca onu takip et bi gruba dahil ol oradan arkadas edinirsin

• Dm'den ulaşırsan muhabbet edelim ben de kronik yalnız ve looserim 😁😁

• Değiştirmen gereken şey okullar, şehirler, ortamlar değil...Değiştirmen gereken şey sensin hocam

Üniversiteye geldim ama hala yalnızım demek nedir ? :) Sen insanlardan uzak durursan, köşeye çekilip müzik dinlersen ne yapmalarını bekliyorsun ? Gelip etrafında çember oluşturup sohbet mi etsinler ?

İnsanlar arkadaş edinmen için taktik veremez ki ? Bu tarz şeyler spontane gelişir.
  • ben senin yaşadıklarını küçük yaşta yaşamaya başladım sendede küçük yaşta aynı sorunu yaşıyormuydun?
  • quote:

Hedef özelde çalışmak.Batıya gitmeyi planlıyorum zaten,yüksek lisans falan yapabilirsem belki ülke dışına da gidebilirim.Geleceğin mesleği ama şu anda iş görüyor bence ondan yazdım.Neyse konuyu dağıtmayayım.

AÜ de misin ?

• Oğuzhaan kullanıcısına yanıt
    yok inonü universitesi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.