Şimdi Ara

Üniversiteye kayıtlıyken tercih yapmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar üniye kayıtlıyım tercih yaptırdıktan sonra mı kaydımı silmem gerekiyor yoksa tercihten önce mi?

• Tercih yaptıktan sonra sildirebilirsiniz diye hatırlıyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İrisEymen kullanıcısına yanıt

yani tercih yapabılıyorum dımı hocam?

• Tercih sonuçlarını beklemeniz sağlıklı olur diye düşünüyorum.Şu an okula kayıtlı iken tercih yapabilirsiniz sıkıntı yok,tercih sonuçları açıklanır açıklanmaz kaydınızı sildirirsiniz.Kayıt silinme hızı biraz okula bağlı bu arada,isterseniz orayı bi araştırın hocam.

• Ben bugün sildirdim hocam

• Geçen seneyi ülke gündemi ve pandemi sağolsun pek iyi hatırlayamıyorum ancak yerleşme sonuçlarının açıklanmasına kadar bekleyebilirsiniz kayıt sildirmek için. E-kayıt yaptırmadan önce sildirmeniz kafi. Zaten e-kayıt yapmaya çalışırken kaydınız varsa uyarı veriyor aynı anda iki programa kayıtlı olamazsınız diye. Tek okul işini yapmayıp silmeyi geciktirebilir (geçen sene herkesin okulu milletin kaydını aynı gün silerken eski okulum ASBÜ beni birkaç gün bekletmişti kurul falan toplanacak diye)

• Fat1Jh F kullanıcısına yanıt
    Tabii hocam ama tavsiyem sonuçlar belli olmadan kaydınızı sildirmeyin. En azından bir garantiniz olsun.

• Allah razı olsun hocam su an kayıtlıyım tercih yapmama engel olmaz dimi ais ösym'den ?

• Fat1Jh F kullanıcısına yanıt
    Bende tercih sonuçları açıklandıktan sonra sildircem gelip gelmeyeceğinden emin değilim çünkü açıkta kalmak istemiyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hocam bende aynı durumdayım şimdi ben tercihi yapıp kaydımı sildirirsem ya yeni tercihimde bir yer çıkmazsa ? Tercih sonuçları açıklandıktan sonra mı sildireceğiz ve üniversitenin kayıt yenilemesi 16 ağustosta bitiyor. Ben kaydımı yenilemeli miyim ?

• Up

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.