Şimdi Ara

Üniversitede derslerden muaf olma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben bu sene üniversite 1. Sınıf öğrencisi olarak tekrardan sınava gireceğim.geçen sene hazırlık okudum bu okuldaki ikinci senem.şu an bi devlet üniversitesinde makine mühendisliği okuyorum.sorum şu eğerki bu sene üniversite sınavı sonunda başka bi üniversitenin makine mühendisliğine geçersem geçeceğim üniversitede 1. Sınıf derslerinden muaf olurmuyum.sonuçta okulu bitirmeden kaydımı sildirip başka bi okula geçeceğim için o dersleri sayarlarmı?eğerki bu durumu yaşamış veya bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeni okulunuza onaylı transkript, onaylı 4 yıllık ders planı, onaylı ders içeriklerini götürüp muafiyet talebinde bulunursunuz.

Uygun ders ya da dersler muaf edilir, muaf edilmeyenleri orada tekrar alırsınız.

Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MLoveR

Yeni okulunuza onaylı transkript, onaylı 4 yıllık ders planı, onaylı ders içeriklerini götürüp muafiyet talebinde bulunursunuz.

Uygun ders ya da dersler muaf edilir, muaf edilmeyenleri orada tekrar alırsınız.

Kolay gelsin.

Çok teşekkür ederim kardeşim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ders içeriği %70 uyumlu olmalı..kredi akts tutmalı..1.sınıf derslerinde sıkıntı yapmazlar büyük ihtimal..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.