Şimdi Ara

Üniversite okurken tekrar YGS-LYS ye giriş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben şu an üniversitede okuyorum ve tekrar YGS için kayıt yaptım. Farklı üniversitenin aynı bölümünü kazanabilirsem geçebiliyor muyum? Bilgisi olan var mı? YGS sonrası aynı bölüme geçilmiyor gibi bir duyum aldım da. Yardımcı olabilecek varsa çok iyi olur.

• çok emın olmamakla birlikte transrıpt alıyosun ılk okulundan sonrakı okulunda o dersleri aldıgını belgeledigin için o dersleri almıyosun ama bı unıversıteye danısmak lazım bnde dusnuyorum
  • İstediğin okulun istediğin bölümüne gidebilirsin kazanırsan eğer. Aynı bölüm de olur fakat aldığın derslerin saydırılıp saydırılmayacağını gideceğin okuldan öğrenmelisin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • peki diyelim 2. sınıfım bitti ve başka bir üniversitede inşaat mühendisliğini kazandım.Dersi saysalar bile 1.sınıfta mı başlatırlar ?
  • O üniversiteye göre değişiyor, ama yatay geçiş olmadığı için öyle olur. Okul üstten ders alma imkanı sunuyorsa erken bitirme şansın olur. Öss ile gittiğin için1.sınıf görünürsün.yine de hedefin olan üni.ye gidip ayrıntılı öğren derim.sakata gelme.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jaycees

peki diyelim 2. sınıfım bitti ve başka bir üniversitede inşaat mühendisliğini kazandım.Dersi saysalar bile 1.sınıfta mı başlatırlar ?

değişik şartları var okulların eğer muaf olduğun dersler dönemin yüzde ellisinden fazlasını kapsiyosa dönemden muaf olursun büyük ihtimalle

• quote:

Orijinalden alıntı: Vena Portae

quote:

Orijinalden alıntı: Jaycees

peki diyelim 2. sınıfım bitti ve başka bir üniversitede inşaat mühendisliğini kazandım.Dersi saysalar bile 1.sınıfta mı başlatırlar ?

değişik şartları var okulların eğer muaf olduğun dersler dönemin yüzde ellisinden fazlasını kapsiyosa dönemden muaf olursun büyük ihtimalle

Anladm hocam beni 1den baslatabilirleryani belki de?

• kurula sunuyomussun transkrıptını kabul ederlerse o derslerden muaf olurmussun da tıp fakültesinde de olur mu acaba?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.