Şimdi Ara

üniversite okurken arka planda yks çalışmak 2020 için (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
3
Favori
7.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • haklısınız hocam.Eve tatile geldim 1 hafta oldu sıkıntıdan patlıyacağım bütlere bile çalışamıyorum.O yüzden ne okulu bırakmak ne de ara vermek gibi bir şey yapmayacağım.
  • yenibirfikir Y kullanıcısına yanıt
    ben yaptım bedelini ödüyorum. allahtan obp kırık bu sene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • isetta_1955 kullanıcısına yanıt
    Hocam evet herkes böyle diyor.Bu yüzden bu yaz dönemi çok çok önemli.Eğer deneme çözecek duruma getirirsem kendimi eylüle kadar ve buna inanıyorum da. Denemelerle işi götürmeyi planlıyorum.Oldu da bazı konular kaldı büyük ihtimal geometri konularında sağlamlığım zamanla azalıcağı için kitap çözmek olabilir ve kimya biyolojiden mattan soruları videolu şekilde tekrar amaçlı çözmek olabilir. Ama tabi bu şekilde konuşuyorum , önüme bu düşündğümden daha zor durumlar çıkabilceğini de biliyorum. Şuanlık planım bu şekilde öneriniz varsa hocam esirgemeyin.
  • bundan sonrası daha önemli hocam. Bu zamana kadar getirdiğimiz seviyeyi daha da iyileştirmek bizim elimizde.
  • yenibirfikir Y kullanıcısına yanıt
    Önemli değil buralarda olursam sene içinde de yardımcı olurum

• teşekkür ederim hocam.
  • Ben sene başı öyle yapıyordum ama sonra hem bölümün bana uymadığını farkettim ve vakit kaybı olduğunu düşündüm bu yüzden bıraktım o zamandan beri elimden geleni yapıyorum bakalım kırıkla ne kadar olacak

Üni ismi vermeyeyim, makina müh kazanmıştım ama beklediğim gibi değildi gerek ortam olsun gerek dersler olsun ben de farklı alanlara attım kendimi TM den hazırlanıyorum

• 2 sene hazırlık nasıl oluyor? Bilerek mi kalıyorsun hazırlıkta hocam?
  • Tipsiz_Tatlı_Karakter kullanıcısına yanıt
    Evet bilerek kalcam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ben 2020 3.yılım olacak keşke öyle yapsaydım ingilizceyi de halletmiş olurdum fakat aileye masraf olurdu yurt yemek parası falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tipsiz_Tatlı_Karakter -- 9 Haziran 2019; 20:25:41 >
  • Tipsiz_Tatlı_Karakter kullanıcısına yanıt
    Ankaradayim ben ya odtuye giderdim gitcek olsam bilmiyorum 10 neye ihtiyacim var o da biyoloji ve organik biyolojiyi hallettim de unuttum eger yuksek yaparsam ugrasmam sonucta 1 sene de neler neler degisiyor insan bu yaslarda giderek daha verimli calisiyor

• Ben de arkaplanda 2020 için hazırlanacağım.++
    Benim hedefimde ilk 15k
  • Zor oluyor hocam valla. Açıkça söylemek gerekirse bu sene boğaziçi hazırlığında aynı şeyi düşündüm tabi sıralama daha yüksekti benim istediğim, ama iki işi ciddi bir irade sahibi değilsen yürütmek imkansıza yakın oluyor. Sosyal hayat meselesini de geçtim psikolojik olarak bile zor yani. Kaldı ki ben hazırlıktım bu sene, bölüm bile değil. Malesef sadece hazırlığa odaklanabildim ve hedefim olan "hazırlığı verip seneye tekrar hazırlanıyım burada farklı bölüm için" hedefi gayet iyi ilerliyor şuan, b ile geçtim hazırlığı. Sözün özü, aileden uzaklaşmak, iyi bir üniversitede hazırlık okuyup ertesi sene tekrar başka bir bölüm kazanıp direk bölüme geçme gibi planların yoksa çok da mantıklı değil gibi geldi. Hatta psikolojik olarak bile baya yıpratabilir yapamazsan. 100k sıralama yapılır ama oldu da yapamadın işler daha da sarpa sarabilir senin için.

• L. Kilmister kullanıcısına yanıt
    hocam ben kendi bölümüme gitmeyi düşünüyorum başka bir ünide. Evet 2 işi birlikte götürmek odaklanmak çok zor bir iş. Hatta 2 iş zor geldiği için hiç başlamamak bırakmak gibi durumlarla da karşılaşabilirim bunun farkındayım.Evet zor bir iş. 100k sıralama kulağa kolay geliyor ama bu hengamede yapılabilecek güzel sıralamalardan bence.Bölüm dersleri şu ana kadar pek zorlamadı. Hani bir hafta kala finallere çalıştıysam bir ikisi hariç büte kaldığım olmadı daha. Bu yüzden asıl sorun bu değil tabi etkisi var. Asıl sorun üniversite ortamında kimsenin bir üniversite sınavına girmeyecek olması ve benim kiminle kendimi kıyaslıcağımı soru paylaşacağımı bilememem. Sorun o yksye hazırlanma ortamını bulamamam. Zorlu bir süreç olucak tabi. Ama her şeyin hayırlısı. Kısmetse olur değilse olmaz. Kendimi meslek içerisinde başka konularda geliştirmeye çalışırım. Bana sorarsanız mezuna kalmak üniversite okurken arka planda yks çalışmaktan daha sağlam bir psikoloji gerektiriyor.

• up
    Ben de tıp için düşünüyorum bunu. Moral motivasyon açısından bir wp grubu açmaya ne dersiniz

• Kolay gelsin kardeşim ama en azından stres faktörünü elemiş oluyorsun bir de o açıdan bak

• hortlatıyorum da sonuç ne hocam merak ettim

• Hocam sonuç nedir ben de hazırlanmaya başladım yavaş yavaş.Üniversitemden ve bölümümden memnun değilim ben de 80-100k arası bir sıralama hedefliyorum.

• temhemrime kullanıcısına yanıt
    Kaç binle girdiniz ki hocam 80k hedefliyorsunuz

• 160k

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.