Şimdi Ara

üniversite mezunları askerlikte hangi rütbeye kadar çıkıyolar? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
157.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • herkes kullanıcı adını yarbay binbaşı falan yazmış ama rütbeleri öyle mi acaba. kardeşim rütbenin büyüğü küçüğü yoktur. bir çizik dahi ast rütbeye sabaha kadar emir verebilirsin. neymiş ASTEKLERİ kimse tınlamazmış. hadi yiyorsa bir başçavuş astekin emirlerine karşı gelsin bakalım neler oluyor. burda böyle konuşurlar bizim karşımızda .....yiyim komutanım çekerler. astek yani asteğmen teğmen gibidir yani üst düzey komutanlardandır. hep sizi korkuturlar neden ? çünkü kendileri işini severek yapmamışlardır. unutmayın ki bir teğmen küçük ilçelerde karakol komutanlığı bile yapabiliyor....
    SIRF BUNA CEVAP VERMEK İÇİN DAHA YENİ ÜYE OLDUM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yüzbasi01 -- 1 Nisan 2013; 20:54:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yüzbasi01

herkes kullanıcı adını yarbay binbaşı falan yazmış ama rütbeleri öyle mi acaba. kardeşim rütbenin büyüğü küçüğü yoktur. bir çizik dahi ast rütbeye sabaha kadar emir verebilirsin. neymiş ASTEKLERİ kimse tınlamazmış. hadi yiyorsa bir başçavuş astekin emirlerine karşı gelsin bakalım neler oluyor. burda böyle konuşurlar bizim karşımızda .....yiyim komutanım çekerler. astek yani asteğmen teğmen gibidir yani üst düzey komutanlardandır. hep sizi korkuturlar neden ? çünkü kendileri işini severek yapmamışlardır. unutmayın ki bir teğmen küçük ilçelerde karakol komutanlığı bile yapabiliyor....
    SIRF BUNA CEVAP VERMEK İÇİN DAHA YENİ ÜYE OLDUM.

hahahahahahaha :D kralsın :D

• ARKADAŞLAR BEN 4 YILLIK VEYA 2 YILLIK ÜNÜVERSİTEYİ BİTİRİP ASKERE GİTMEYİ DÜŞÜNÜYORUM VE ASKERDEDE KALMAYI ÜNÜVERSİTE OKUDUKDAN SONRA ASKERE GİDİNCE SINAVLARA GİRMEDENMİ RÜTBE ALINIRYOR YOKSA İLLA SINAVA GİRİPDEMİ RÜTBE ALACAKSIN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan05700 -- 7 Şubat 2015; 15:23:43 >
  • 2 sene üniversite okumuş saglıkçının gelebilecegi en üst rütbe nedir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dersimli123321

2 sene üniversite okumuş saglıkçının gelebilecegi en üst rütbe nedir.

Genelkurmay başkanı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi labidu -- 12 Eylül 2015; 23:12:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dersimli123321

2 sene üniversite okumuş saglıkçının gelebilecegi en üst rütbe nedir.

Kıdemli başçavuş

• dersimli123321 D kullanıcısına yanıt
    Hocam bende tıbbi görüntüleme düşünüyorum aradan 5 yıl geçmiş ne yaptınız ne ettiniz sizce mantıklı mi bende bilgi toplamaya çalışıyorum babam okuduğun bölümde 1 yıl yapıp askerlikle beraber sonrasında teğmen olunuyormuş sonra teğmenlik te okuduğun bölümden devam edebiliyormuşuz öyle söyledi işime geldi benim de ama bu yorumlara bakılırsa öyle olmuyor tahmin ettiğim gibi bilgi verebilir misiniz?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.