Şimdi Ara

UNITY 3D Realistic Helicopter Controller (Web Player Eklendi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese tekrar merhabalar. Araç kullanımları için yazılım yazmaktayım. Forumda 3D assetlerim diye bir konudan da şu anki paketlerimin demosunu yayımlamıştım. Otomobil ve tanktan sonra helikopter kullanımına ait bir yazılım yazdım. Battlefield oynayanlar pek yabancı kalmayacaktır. Çok uzun süre test etme zamanım olmadı, lakin maksimum 6 saat uğraşmışımdır. Yanısıra Unity'nin Pro sürümüne ait image effectslerden bazılarını kullandım. Düşük sistemler kasabilir...

Helicopter Controller Web Player

Demoda stall katsayısını düşük tuttum, akrobatik hareketler yapılabilir durumda Kokpit için gui, joystick kullanımı, ve en sonunda mobil kontrollörü de ekledikten sonra yayımlayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoneCracker271 -- 27 Haziran 2014; 20:34:58 >

• source code'u kullanabilme gibi bir imkanım var mı acaba :D
  • hocam satıyor musunuz bunları ?
  • İlk çıkardığım versiyonda dll ile kapalı bir şekilde veriyorum. Tek başıma saatlerce test etme şansım olmadığı için alan kişiler herhangi bir sorunda bana geri dönüyor. Ben de o bugları düzelterek 1 hafta sonra c# olarak veriyorum. Zaten dll formatı ne derece doğrudur bir oyun yapımı için bilinmez. Yapan adam illa ki bazı şeyleri değiştirmek ister... Fiyat olarak da öyle yüksek değerler koymuyorum, çünkü gayet yapılması mümkün olan şeyler. 10$ - 15$ arası değişiyor. Ki en önemlisi mobil destekli olması...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoneCracker271

İlk çıkardığım versiyonda dll ile kapalı bir şekilde veriyorum. Tek başıma saatlerce test etme şansım olmadığı için alan kişiler herhangi bir sorunda bana geri dönüyor. Ben de o bugları düzelterek 1 hafta sonra c# olarak veriyorum. Zaten dll formatı ne derece doğrudur bir oyun yapımı için bilinmez. Yapan adam illa ki bazı şeyleri değiştirmek ister... Fiyat olarak da öyle yüksek değerler koymuyorum, çünkü gayet yapılması mümkün olan şeyler. 10$ - 15$ arası değişiyor. Ki en önemlisi mobil destekli olması...

hocam aldım bi tanesini araba otobüs olanı
  • zirve011 kullanıcısına yanıt
    Burdan deseydiniz keşke birşeyler yapabilirdim, ama almışsınız artık. Sürekli güncellediğim bir pakettir. Her 2 haftada bir güncelleme çıkarıyorum. Projeniz için de ayrıca editleyebilirim. Şu anki üzerinde çalıştığım pakette accelerometera dayalı otomatik gaz da bulunuyor. Araç şasesinin ivmeli olarak sağa sola da oynaması bir sonraki pakette yer alacaktır. Yavaş yavaş geliştiriyorum işte. Tekrar söyleyeyim ben burda reklam amaçlı konu açmıyorum yanlış anlaşılmasın. Durumu müsait olmayan arkadaşlar da benle irtibata geçebilirler buradan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoneCracker271 -- 24 Haziran 2014; 21:54:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoneCracker271

Burdan deseydiniz keşke birşeyler yapabilirdim, ama almışsınız artık. Sürekli güncellediğim bir pakettir. Her 2 haftada bir güncelleme çıkarıyorum. Projeniz için de ayrıca editleyebilirim. Şu anki üzerinde çalıştığım pakette accelerometera dayalı otomatik gaz da bulunuyor. Araç şasesinin ivmeli olarak sağa sola da oynaması bir sonraki pakette yer alacaktır. Yavaş yavaş geliştiriyorum işte. Tekrar söyleyeyim ben burda reklam amaçlı konu açmıyorum yanlış anlaşılmasın. Durumu müsait olmayan arkadaşlar da benle irtibata geçebilirler buradan.

sağolun hocam. reklamınızı yapmak kötü bir şey değilki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.