Şimdi Ara

Ünide Devamsızlık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben seneye inş Ankara Siyasalı düşünüyorum fakat geçirmem gereken bir ameliyat var platin ameliyatı kaç gün sürer bilmiyorum tahminim 2-3 hafta sürer ünide iken 2-3 hafta gitmesem kalırmıyım veya hocalarla konuşşsam izin/rapor tarzı birşey olurmu olursa bile aldığım herhangi bir burs kesilirmi yardımcı olursanız sevinirim

• rapor etkilemez ama hocaların inisiyatifine kalmış birşey konuşursun iyi niyetli bir hocaysa ve sorununu gerçekten anlarsa yardımcı olur ayrıca okulun başına denk getirirsen yani ilk haftalar felan gidemezsen daha rahat edersin.Devlet bursu alıyorsan kesilmez ama özel için bişey diyemiycem.
  • Hocalarla anlaş. Her üni farklı sistemde olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okulu dondurabilirsin.Ya da hocalarla konus arkdaslarinda atabiliyorsa sana atar imza

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mouveon

Okulu dondurabilirsin.Ya da hocalarla konus arkdaslarinda atabiliyorsa sana atar imza

ilk seneden (hazırlık sınıfında) imza atarmıki arkadaşlar okulu 1 dönem dondurma hakkım varmıki ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcoyun -- 6 Mart 2017; 13:55:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnnie-Walker

Hocalarla anlaş. Her üni farklı sistemde olabilir.

herkes böyle diyor ama ben belki okuyan biri yorum yapar diye yazdım
  • Surquest kullanıcısına yanıt
    her dersin hocasıyla ayrı ayrı konuşmam mı gerekiyor ? liseli olduğum için bilmiyorum kusura bakma
  • AÜ'de hazırlıkta kur sistemi(4 kur her kur 2 ay her kur sonu ortalaman yeterli ise kur atlama sınavına girip öyle geçiyorsun) var ve 28 saatten fazla devamsızlık yaparsan o kurda kalıyorsun rapor falan da dahil bunun içine.O yüzden eğer kazanırsan hazırlığı sene başındaki sınavla geçip bölüme geçmeye bak,orada hocalarla konuşarak halledebilirsin belki, belki de devamsızlık yetiyordur 2 3 hafta gitmemek için.

Bir de yazın olmuyor mu ki bu ille seneye belli bir zamanda mı olması lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrengn

AÜ'de hazırlıkta kur sistemi(4 kur her kur 2 ay her kur sonu ortalaman yeterli ise kur atlama sınavına girip öyle geçiyorsun) var ve 28 saatten fazla devamsızlık yaparsan o kurda kalıyorsun rapor falan da dahil bunun içine.O yüzden eğer kazanırsan hazırlığı sene başındaki sınavla geçip bölüme geçmeye bak,orada hocalarla konuşarak halledebilirsin belki, belki de devamsızlık yetiyordur 2 3 hafta gitmemek için.

Bir de yazın olmuyor mu ki bu ille seneye belli bir zamanda mı olması lazım?

Teşekkürler doktorla konuştum küçükken olduğu için acelesi yokmuş ameliyatın sınavını geç sonrasına bakarız dedi bende 3 ay tatilinde olurum dedim
  • Bölüm ve hocalarla ilgili. Devam zorunluluğu varsa hocalarla konuşmaktan başka çaren kalmıyor. Düz rapor kabul etmiyordur yüksek ihtimal üniversite. KYK bursunda kesilme olmaz. Özel burs için şartlarına bağlı olarak kesilme olabilir.
  • Psalms kullanıcısına yanıt
    eyw teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.