Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.749
Cevap
178
Favori
1.302.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Juno reactor

Cydia impactor ile fabrika ayarlarına(sürüm düşürme veya yükseltme olmadan aynı sürüm için) dönüş yapıp tekrar jailbreak yapmalısın jailbreak yapmadan önce herhangi bi hata olma ihtimaline karşın bulunduğun sürüm için nasıl jailbreak yapıldığını video destekli seyretmelisin eğer cydia impactor tercih etmes isen ilex rad diğer bi kurtuluş yolu senin için ancak cydia impactor = jailbreak ı siler süpürür bu hataya tekrar sebebiyet vermemesi için bu iki kurtarıcı tweakı ufaktan bi araştır kolay gelsin:)

Cydia İpactor iOS 8.4 ile uyumlu. iOS 9.1 desteklemiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tweakleri ininaldan satın alabilirmiyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnanoktarrr

tweakleri ininaldan satın alabilirmiyiz?

Hayır. Sadece PayPal ile alabilirsin. Migros markette PayPal kartları satılıyor. PayPal kartı al para yükle daha sonra dilediğin gibi alışveriş yap. Bende ininal da var PayPal kart da.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ersin ÇAKI

quote:

Hayır. Sadece PayPal ile alabilirsin. Migros markette PayPal kartları satılıyor. PayPal kartı al para yükle daha sonra dilediğin gibi alışveriş yap. Bende ininal da var PayPal kart da.

tweak almanın + sı nedir
  • Ersin ÇAKI kullanıcısına yanıt
    Eskiden bu yolla kurtulmuştum diğer alternatif yolu ilex i deneyenilirsin olmadı ifile :) ile deb dosyalarını siler yüklü tweaklardan kurtulduktan sonra olası hatalar ı yok etmeye çalışırsın birkaç yol daha var ama kafanı karıştırmak istemem

• quote:

Orijinalden alıntı: o.aydınlı

quote:

Orijinalden alıntı: Ersin ÇAKI

quote:

tweak almanın + sı nedir

Herhangi bir artısından bahsetmek yerine,

1- Geliştiriciye destek olmak ve bu destek sayesinde güncel veya yeni tweak'ler görmek var
    2- Satın aldığım Tweakler hesabım kısmında listeleniyor ve dilediğim zaman kolayca ulaşıp dilediğim cihaza yükleyebiliyorum
    3- İlk güncellemelerden faydalanıyorum ve crack yapılmış tweak'lerin yeni iOS sürümüne uyumlu olup olmayacağı endişesini yaşamıyorum.

Sanırım benim için ana kriterler bunlar.

• 9.3 e ne zaman cikar arkadaslar genel bi bilgi var mi ?

• Pércussionist kullanıcısına yanıt
    9.3 ile beraber yayınlanır bence.

• Hadi inseAllah bakalim , 9.3 21inde cikar diyorlar

• 20 sinde yayinlayacaklar bence

• Asıl jb ne zaman çıkar önemli olan o benim için, zaten son beta sıkıntısız bir şekilde çalışıyor 👍🏼

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarın 21 mart apple etkinlik günü bakalım neler olucak yarından sonra jb çıkmassa geçmiş olsun yine beklemeye devam çünkü bahsedilen tarih hep buydu yarından sonra bahsedicekleri tarihte kalmıyacak.

• protube calisiyor mu? bende indirmiyor.

• Arkadaşlar merhaba, iPad Air 2 kullanıcısıyım kullandığım IOS sürümü 8.4 Jailbroken bugün 9.1 sürümüne yükseltip Jailbreak yapmayı düşünüyorum.

Şuan herhangi bir sıkıntı var mı? Jailbreak 9.1 için sorunsuz çalışıyor mu yoksa güncellemeyip 9.2, 9.2.1 veya 9.3 için gelmesini mi beklemeliyim?
  • 9.1e nasıl geçmeyi düşünüyorsun ? İmzalar kapalı. Geçmek istersen 9.2.1e geçebilirsin ona da jb yok henüz. Geçersen beklemek zorunda kalırsın

• quote:

Orijinalden alıntı: menesozun

Arkadaşlar merhaba, iPad Air 2 kullanıcısıyım kullandığım IOS sürümü 8.4 Jailbroken bugün 9.1 sürümüne yükseltip Jailbreak yapmayı düşünüyorum.

Şuan herhangi bir sıkıntı var mı? Jailbreak 9.1 için sorunsuz çalışıyor mu yoksa güncellemeyip 9.2, 9.2.1 veya 9.3 için gelmesini mi beklemeliyim?

Yerinde olsam hiç güncellemezdim. İos 8.4 çok iyi ,zaten ios 9.1 yükleyemesin en son sürüm şuan ios 9.2.1 ve jailbreak çıkmadı. İlla güncelicem dersen yarın ios 9.3 çıkıyor ve jailbreak'de çıkarsa güncelle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blackrz

9.1e nasıl geçmeyi düşünüyorsun ? İmzalar kapalı. Geçmek istersen 9.2.1e geçebilirsin ona da jb yok henüz. Geçersen beklemek zorunda kalırsın

İmzalar kapalı ne demek hocam, bilmiyorum da kusura bakmayın.
  • Yani 9.1e geçiş kapalı. Şuan sadece 9.2.1 veya 9.3 beta 7ye geçiş yapabilirsiniz. 9.2.1 jb çıkana kadar olsugunuz sürümde bekleyin. Çıkınca 9.3'de çıkmış olur ipsw.me adresinden 9.2.1i indirip jb yaparsınız. Şimdilik beklemede kalın

• 21 mart ☺ sabırsızlıkla bekliyoruz bakalım neler olacak hadi çıksın artık şu 9.2.1 jb de rahata kavuşalım

• quote:

Orijinalden alıntı: Weezer

protube calisiyor mu? bende indirmiyor.

Bende çalışıyor. Videoda da anlattım zaten

• 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.