Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (518. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.749
Cevap
178
Favori
1.302.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 516517518519520
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    icleaner ile de kaç defa temizleyip respring yaptım ama o da yemedi
    şuan son durum cydia açılıyor fakat hiçbir şekilde tweak vs yükleyip silemiyorum. DPKG_LOCKED hatası veriyor cydia
  • Benim 1 haftayı geçti ama jailbreak gitmedi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • appsync geldi mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoogar

appsync geldi mi

Geldi
    HackYourIphone reposundan 8.0 beta1 yazanı indirin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Königsberg -- 26 Şubat 2017; 18:19:42 >
  • @BJK@ kullanıcısına yanıt
    Kapatırsan gider.
  • Jailbreak i kaldırmanın yolu var mı ?
  • Arkadaşlar 10.2 ye jb yaptım ama biraz kasmaya başladı bende yüklediğim herşeyi kaldırayım tekrardan kurayım dedim en sonda ayarlardan yalu uygulamasıına verdiğim güveni kaldırdım şimdi ne yaparsam yapayım jb yapılmıyor impactor uygulaması install ipa diyor ama öylece bekliyor ne yapmam lazım
  • Touchr uygulamasiyla ekrani dokunarak kilitleyebiliyorum ama ana Ekran tusuna dokunarak ekrani acamiyorum programda Boyle bir ozellik varmiydi varsa hangi ayari Yapmam gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adorer -- 26 Şubat 2017; 23:44:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adorer kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan Touchr'a gir, orda TURN ON SCREEN kısmı var. Orda "Action" seçeneğini "Turn on Screen and Unlock" olarak şeç. Ondan sonra home tuşuna basmadan sadece dokunmayla ekran açılacaktır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goldeneyes83 -- 27 Şubat 2017; 0:33:47 >
  • deli oğlan58 D kullanıcısına yanıt
    Yaluyu normal uygulama siler gibi sil, sonra tekrardan cydia impactor ile yükle, profile güven de, sonra yaluya girip "go" seçeneği açılacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goldeneyes83 -- 27 Şubat 2017; 0:36:32 >
  • goldeneyes83 G kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim hallettim sayende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adorer -- 27 Şubat 2017; 6:54:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: goldeneyes83

Yaluyu normal uygulama siler gibi sil, sonra tekrardan cydia impactor ile yükle, profile güven de, sonra yaluya girip "go" seçeneği açılacaktır.

Hocam dediklerinizide yaptım denemediğim kalmadı olmuyo. Yalu uygulamasını siliyorum cihazı kapatıp açıyorum yeniden yüklenmiş oluyo uygulama girmeye çalışınca girmiyo ayarlada güven denilecek yer gelmiyo yeniden impactor ile atmaya çalışıyorum install ipa yazan yerde kalıyor sanırım jb yi geçtim sürümde kaybedecem :(

• deli oğlan58 D kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdilik benim aklıma başka bir yöntem gelmiyor, bence bir önceki yaluyu attığınız zaman üzerinden bir hafta geçmesini bekleyin, yani sertifika süresinin dolmasını, ondan sonra tekrar deney,n belki işe yarar. Hemen sürüm yükseltmeyin, olmadı yaluyu, cydia impactorü yeniden indirip deneyin..
  • Teşekkürler.

Kodi yi indiriyorum ancak çalışmıyor. Var mıdır bir yolu acaba

• SpringPlus'a update geldi ama com.rish.libspring'e dependent. Çözümünü bilen?

• quote:

Orijinalden alıntı: ekdellal

SpringPlus'a update geldi ama com.rish.libspring'e dependent. Çözümünü bilen?

repo.hackyouriphone.org bu repo'dan kurunca lazım olan paketi de kendisi kurdu

• quote:

quote:

SpringPlus'a update geldi ama com.rish.libspring'e dependent. Çözümünü bilen?

repo.hackyouriphone.org bu repo'dan kurunca lazım olan paketi de kendisi kurdu

farkettiğim ve işime yarayan kadarı ile yeni versiyonda;
    Custom carrier name özelliği ve NC'yi tek dokunma ile temizleme özelliği gelmiş. bu 2'sini yapan 2 tweak daha eksildi dolayısı ile kurulu olanlardan

• Arkadaşlar ne yaptıysam düzeltemiyorum sorunu ayarlara girdim yalu uygulamasına verdiğim güveni kaldırdım sonra uygulamalardaki yalu uygulamasını sildim cihazı kapatıp açtım ama yalu uygulaması geri geldi pcden tekrar yüklemeye çalıştım yüklenmiyor ayarlardaki güven verme bölümüde gitti ne yapacam şimdi ben şu haliyle sıfırlasam elmada kalırmı ?
  • Kodi derken
  • Iphone 6s i jailbreakladım beta7 jailbreak kurdum.Her 7 günde bir ve her açıp kapayışta telefonu jailbreaki yenilemem lazım mı?
  • 
Sayfa: önceki 516517518519520
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.