Şimdi Ara

Umut verip güven aşılayıp yarı yolda bırakmak [Sizde Katılın] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
35
Cevap
0
Favori
22.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bi ilişkide karşılıklı güven olmazsa zaten o ilşki yürümez. Sevgili olmak adına karşındaki insanı iyice tanıdıktan sonra sağlam adımalar atmak en mantıklısıdır hocam. Sen belli bi süre birlkikte olduğun kız tarafından terk edilmişsin, demekki ilişkiniz yürümedi. Gidebildiği yere kadar gitti ve sonuna geldiniz. Ben hep bu durumda terk eden kadar terk edileni de kabahatli bulurum birazda...
  • Bi yerde doğru aslında neyi ne olduğunu, gerçek yüzünü görmüş oldum. Eden bulur dünyası olsa da insanın zoruna gitmemesi de mümkün değil. Onca şeyden sonra ardı sıra gelen vurdumduymazlıktan, sanki hiç bir şey olmamış gibi hayata devam etmesinden, sanki bir ben üzülüyorum sinirleniyorum gibi bir durumun olmasından insan ah etmekten kendini alamıyor. Gittiğine değil giderken yaptığındandır ve buna kılıf uydurma çabalarıdır ahım.

Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.w.i.f.K -- 10 Ağustos 2013; 14:30:26 >
  • E iyi de hocam şimdi bişeyleri denemeden en iyisini bulamazsın ki.E biriyle bişeyleri denerken güven vermezsen de umut vermezsen de o şey geçici olur e nası yapcaz??
  • E.w.i.f.K kullanıcısına yanıt
    şimdi aslında sende doğru söylüyorsun tabiki seninde zoruna gidiyor ama diyeceksin ki(biraz kaba bi tabir olucak)öldürmeyen yara(acı)diyenleride var güçlendirir.ve o kıza psikolojik harekat ac senin kim olduğunu neler yapabileceğini görsün insanları yarı yolda bırakıp ileri gecmek istiyor fakat buna izin vermefakat kinin senin önüne geçmesin dikkat et
  • Dostlar olay şu 2 sene karşılıklı bir ilişki toplam 8 sene O'nun düşüncesiyle geçen bir hayatta 2 senenin sonucunda karşılıklı olarak bitirme kararı alındı. Sonrasında çok değil bir kaç hafta sonra karşı taraftan herşeye yeniden başlama temiz bi sayfa açma isteği geldi. Ve ondan 1 hafta sonra da soğuk davranışlarının yanında tekrar bitmesini istemesi. Niye böyle yaptın niye tekrar başlamak istedin bak ben hayatıma devam ediyordum acıya katlansam da dediğim de ''yanılmışım'' gibi bi kaçamak cevapla karşılaştım. Olay budur gitmesi değil giderken nasıl yakıp yıktığıdır beni bu duruma düşüren.
  • Geldi basima acitiyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en çok korktuğum sorun bu, bir ilişkiye başladım ileride nişan okul bitrken evlilik planı bile yaptım..güveniyorum tamam 2 ay oldu bir sorun yok sözler verdik yarı yolda bırakmak yok başkaları yok anlaştık ve bekliyoruz.karakteri sağlam bir kız zaten kezbanca hiçbir ne lafını ne hareketini gördüm hatta hala şaşkınım o kadar kezbanın içinden nasıl sıyrılmış
    olan neye olur kime olur yarı yolda kalan olur, büyük ihtimal kız aşık olur birine ilişki biter sonra o mutludur ya arkada kalan kişi?o gözü yaşlı suçsuz kişi?kurduğu hayaller dünyalar evlilik düşüncesi ne olur?günlerce ağlaması ? olan en çok sevene arkada kalana olur böyle bir duruma düşme ihtimalimi düşünmek dahi istemiyorum olmayacaktırda hadi olursa eğer ömrümün sonuna kadar hiçbir kızla 1-2 laf bile etmem o kadar iğrendim artık...

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mugetsuga -- 18 Ağustos 2021; 14:49:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.w.i.f.K

Dostlar olay şu 2 sene karşılıklı bir ilişki toplam 8 sene O'nun düşüncesiyle geçen bir hayatta 2 senenin sonucunda karşılıklı olarak bitirme kararı alındı. Sonrasında çok değil bir kaç hafta sonra karşı taraftan herşeye yeniden başlama temiz bi sayfa açma isteği geldi. Ve ondan 1 hafta sonra da soğuk davranışlarının yanında tekrar bitmesini istemesi. Niye böyle yaptın niye tekrar başlamak istedin bak ben hayatıma devam ediyordum acıya katlansam da dediğim de ''yanılmışım'' gibi bi kaçamak cevapla karşılaştım. Olay budur gitmesi değil giderken nasıl yakıp yıktığıdır beni bu duruma düşüren.

Seni çok seviyordur aklından çıkaramıyordur o yüzden bu sefer belki olur düşüncesiyle denemek istemiştir, baktı olmuyor bu sefer tamamen bitirmiştir. Sen şimdi ne bu bencillik diyeceksin ama zaten o olmadan sen, sen olmadan o acı çekmiyormuydunuz? Siz yanlızkende acı çekiyordunuz şimdi de değişen bi şey yok, o yüzden tekrar denemek istemiştir. Haa desen ki ne güzel ben onu aklımdan çıkarmışken yıllar sonra tekrar karşıma çıkıp beni kendine aşık etti ve sonra olmuyor ayrılalım dedi, o zaman sövmekle haklısın arkasından.

• quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

quote:

Dostlar olay şu 2 sene karşılıklı bir ilişki toplam 8 sene O'nun düşüncesiyle geçen bir hayatta 2 senenin sonucunda karşılıklı olarak bitirme kararı alındı. Sonrasında çok değil bir kaç hafta sonra karşı taraftan herşeye yeniden başlama temiz bi sayfa açma isteği geldi. Ve ondan 1 hafta sonra da soğuk davranışlarının yanında tekrar bitmesini istemesi. Niye böyle yaptın niye tekrar başlamak istedin bak ben hayatıma devam ediyordum acıya katlansam da dediğim de ''yanılmışım'' gibi bi kaçamak cevapla karşılaştım. Olay budur gitmesi değil giderken nasıl yakıp yıktığıdır beni bu duruma düşüren.

Seni çok seviyordur aklından çıkaramıyordur o yüzden bu sefer belki olur düşüncesiyle denemek istemiştir, baktı olmuyor bu sefer tamamen bitirmiştir. Sen şimdi ne bu bencillik diyeceksin ama zaten o olmadan sen, sen olmadan o acı çekmiyormuydunuz? Siz yanlızkende acı çekiyordunuz şimdi de değişen bi şey yok, o yüzden tekrar denemek istemiştir. Haa desen ki ne güzel ben onu aklımdan çıkarmışken yıllar sonra tekrar karşıma çıkıp beni kendine aşık etti ve sonra olmuyor ayrılalım dedi, o zaman sövmekle haklısın arkasından.

Dostum ayrılmak istediği sebepler arasında beni sevmemesi yoktu. Farklı ve saçma sapan bir şeydi. Seviyorsun karşılıklı sevgi var sözde ama araya başka bir şey giriyor ki ailevi falan da değil çok derine inmek istemiyorum şimdi yoksa bütün günüm ruh gibi dolaşmakla geçecek gerçi şimdi pek farksız değil. Bir de şunu düzeltelim yıllar sonra karşıma çıkmadı, karşılıklı anlaşıp ayrıldıktan bir kaç hafta sonra yazdı yaklaştı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

quote:

Dostum ayrılmak istediği sebepler arasında beni sevmemesi yoktu. Farklı ve saçma sapan bir şeydi. Seviyorsun karşılıklı sevgi var sözde ama araya başka bir şey giriyor ki ailevi falan da değil çok derine inmek istemiyorum şimdi yoksa bütün günüm ruh gibi dolaşmakla geçecek gerçi şimdi pek farksız değil. Bir de şunu düzeltelim yıllar sonra karşıma çıkmadı, karşılıklı anlaşıp ayrıldıktan bir kaç hafta sonra yazdı yaklaştı.

Ben öyle demek istemedim sen yanlış anladın galiba. Seni çok sevdiği için tekrar denemek istemiştir, baktı yine olmuyor ve de olmayacağını bu sefer kesin olarak anlamıştır ve geriye dönmeksizin bitirmek istemiştir. Bende yaptım aynısını ve terk ettim. Baktım karşı tarafta bi değişiklik yok, tamam seviyorum ama biz mutlu olamayacağız dedim ve ayrıldım. Üstelik aradan 2 sene geçtikten sonra demiştim kıza bunları. O yine insaflıymış bi kaç hafta sonra demiş sana Bence bu kadar abartmaya gerek yok, zaten bi kaç hafta ayrı kalmışsınız topu topu. Şimdi en azından bi daha umut beslemessin bi daha barışır mıyız diye temelli söküp atarsın aklından.

• İçimde en ufak bi umut bile yok öyle bir şey ummuyorum da zaten. Yaptığından sonra sevgiye de yer kalmıyor nefret duygusundan. 8 sene hayaliyle yaşadığı birinden nefret eder mi? Edebiliyormuş işte. Yazıklar olsun diyorum sadece. Gittiğinde bile içimde çok şey vardır söyleyecek ama işte insanın boğazı düğümlenmekten dili dönmüyor.

Yedik bi kazık yaşamayan görsün de hiç değilse temkinli yaklaşsın.
  • quote:

İçimde en ufak bi umut bile yok öyle bir şey ummuyorum da zaten. Yaptığından sonra sevgiye de yer kalmıyor nefret duygusundan. 8 sene hayaliyle yaşadığı birinden nefret eder mi? Edebiliyormuş işte. Yazıklar olsun diyorum sadece. Gittiğinde bile içimde çok şey vardır söyleyecek ama işte insanın boğazı düğümlenmekten dili dönmüyor.

Yedik bi kazık yaşamayan görsün de hiç değilse temkinli yaklaşsın.

Parça parça yaşadığım ve son iki yılı ciddi ilişkiye bürünen bi kızı da ben terk ettim. Baktım olmuyor ayrıldım. Bazen karşı tarafın istekleriyle senin isteklerin uyuşmuyor. Haa diyeceksin ki yeni mi aklına geldi bunca zamandan sonra; haklısın. Ama belki sürekli sabretmiştir, ha düzelcek ha düzeldi diye çaba göstermiştir bitmesin ilişki diye ama herkesin de bi sabrı var. Demek ki 8 yılın sonunda sabrı tükendi ve yürümeyeceğini kabul edip ayrıldı senden. Boşanmaların da çoğu bu şekilde oluyor. Umarım bi sonraki kız arkadaşınla bi ömür byu mutlu olursunuz.

• Kısa bir süre önce yarı yolda bırakıldım, onu sahiplenmeme rağmen, kadınım olacaksın dememe rağmen bana umut verdi ve hoop 'yanılmışım'. Eyvallah, komik olan ise şimdi kendisinden küçük ve iki üç ayda bir sevgili değiştiren bir tipin peşinden koşuyor. Mutlu olsun, iyi olsun asla arkasından sövmedim, sövmem de, onun seviyesine asla düşmem.

• Dünyanın belki en ağır şeylerinden biri yaşattım yaşadım keşke yaşattığıma ölseydim keşke yaşamasaydım eğer zaten çalkantılı psikolojiniz varsa çok derin yerlere götürüyor. O kadar alışmıştım ki onu bir kere kırmadım her aradığında açtım sevmediğim zamanlarda bile o ise boşa kürek çekiyorsun dediği andan itibaren telefonuma bırakmayı geç başkasıyla konuşmaktan beni telefonumu açmadı bile yazıklar olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bazen üzülüyorum -- 18 Ağustos 2021; 14:50:27 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.