Şimdi Ara

Uludağ Üniversitesi 2014 Girişliler (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
6
Favori
6.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar iyi akşamlar.Makine mühendisliği kazandım kaydımı oldum.Otomasyondan ders alma bölümüne geldiğimde öğrenci numarası bulunamadı diyor.Zorunlu muafiyet sınavım oldupu için mi şuan oraya giremiyorum ?
  • Yarın saat 10 daki sınavı girecek var mı ?
  • Mühendislik fakültesinde olup muafiyet ya da seviye tespit sınav sonucunu öğrenebilen var mı arkadaşlar ben öğrenemiyorum da :/
  • @caliskancocuk sınav sonuç linki:http://ydyo.uludag.edu.tr/10eyl2014_snc.html
  • @caliskancocuk sına sonuç linki:http://ydyo.uludag.edu.tr/10eyl2014_snc.html
  • Evet ders alma hikaye çıktı itelermişler zorunluları :D
  • MorphY kullanıcısına yanıt
    Ben de 72 aldım bir problem çıkacağını sanmıyorum ilk senemiz olduğu için ders seçimi felan sıkıntı olmaz herhalde ben ders seçmedim mesela
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anıl Yılmaz

Arkadaşlar iyi akşamlar.Makine mühendisliği kazandım kaydımı oldum.Otomasyondan ders alma bölümüne geldiğimde öğrenci numarası bulunamadı diyor.Zorunlu muafiyet sınavım oldupu için mi şuan oraya giremiyorum ?

Daha önce yazmıştım bunu.Sınavdan 86 aldım ama otomasyonda hala bir değişiklik yok hazırlık görünüyorum ve ders alma kısmında öğrenci no bulunamadı diyor.
  • herkese hayırlı olsun ilk gün yaklaşıyor moraller nasil? üniversiteden memnun muyuz bu aşamaya kadar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • L!oN K!nG kullanıcısına yanıt
    Universite sonuctu beklenti fazla yok baslayinca gorecez bakam.
    Ayrica pazartesi kacta gidicez bilen var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jamiryuu

Universite sonuctu beklenti fazla yok baslayinca gorecez bakam.
    Ayrica pazartesi kacta gidicez bilen var mi?

ilk ders saatin kaçta ise o saatte git sınıfa gir hoca gelecek kendini tanıtacak üniversite hayatı hakkında birkaç şey söyler kitabını söyler ve haftaya derse başlarız der.sonraki derse kadar da arkadaş edinmeye başlarsın böyle.

Pazartesi ilk ders varda saati yazmiyor programda sıkıntı orda

• yazın makine mühendisliği
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chrollo Lucilfer

Arkadaşlar ders seçimi ekranımda 3 zorunlu ders ve seçmeli dil dersleri var sadece. Bu dersleri alınca 13 ediyor toplam kredim. Kontenjanı dolan dersler falan yazıyor altta. Ne ara doldu bu dersler. (İİBF Kamu bölümündeyim)

Durum hala aynı arkadaşlar. Okulun açılmasına çok az kaldı ve otomasyonda sadece 3 zorunlu 1 seçmeli derse kayıt yaptırabildim. Sizde de öyle mi?

Bu arada 15 Eylülde yapılacak tanıtım toplantısına gitmezsem bir şey kaçırır mıyım? 16 eylül gibi falan anca taşınırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chrollo Lucilfer -- 13 Eylül 2014; 9:57:00 >
  • Chrollo Lucilfer kullanıcısına yanıt
    Tanitim saat kactaydi biliyon my?

• quote:

Pazartesi ilk ders varda saati yazmiyor programda sıkıntı orda

dersin saati programda yazması lazım sen bana görüntüsünu at saat kaçtaymış söyleyeyim.

• quote:

quote:

Arkadaşlar iyi akşamlar.Makine mühendisliği kazandım kaydımı oldum.Otomasyondan ders alma bölümüne geldiğimde öğrenci numarası bulunamadı diyor.Zorunlu muafiyet sınavım oldupu için mi şuan oraya giremiyorum ?

Daha önce yazmıştım bunu.Sınavdan 86 aldım ama otomasyonda hala bir değişiklik yok hazırlık görünüyorum ve ders alma kısmında öğrenci no bulunamadı diyor.

hangi bölümdü benim endüstri benim de aynı durum bu arada lion king bizim böyle bir durumumuz var ne yapalım?
    http://hizliresim.com/Dko7Mv

• quote:

Orijinalden alıntı: Centrifugal

quote:

quote:

hangi bölümdü benim endüstri benim de aynı durum bu arada lion king bizim böyle bir durumumuz var ne yapalım?

Makine mühendisliği hocam.Arıyorum öğrenci işlerini kaç gündür açan yok.

• quote:

http://hizliresim.com/Dko7Mv

Derslerin üzerinde mouse ile durursan saatleri çıkıyor :)

@Anil
    Yabancı diller yüksek okulunu ararsan onlar açıyor. Bir de orayı dene.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.