Şimdi Ara

Ultima Online - Osi hakkında ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Artık düzgün türk serverı kalmadığını gördüm,Roleplay'e önem veren hiçbi server yok varsa bile online max 10 player var ve tadı tuzu yok,çabuk açılıp insalara vaatlerde bulunan bir sürü server dolu ama hepsi 2-3 ay sonra kapanıyor.. Artık tüm playerlar hemen skill dummy,ph %100 açık olan serverlarda oynuyorlar,ki tüm serverlarda öyle oldu .. Rp yi yaşatan bir UO sunucusu göremiyorum,sade ve güzel,abuk subuk itemler olmuyan ...
    Arkadaşım geçenlerde Osi'nin 14 günlük bedava denemesine üye oldu ve Osi oynadı,oyunu gördüm ve ordaki dialoglara,Rp ye taptım açıkcası merak ettiğim konu şu Osinin olayı nedir? Para verip oynandığını biliyorum,aylık mı yıllık mı bu ücret veriliyor ve nekadar hiçbir bilgim yok,bu konuda bilgisi olanlar varsa yazarsa çok sevinirim ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frank08 -- 9 Mart 2010; 5:29:40 >

• Ücreti aylık olarak verebilirsin. Aylık olarak ücreti 20 tl civarı. Seni temin ediyorum verdiğin paranın tamamına değecektir. Ben osiye başladığım zaman kendimi ilk kez Ultima oynuyor gibi hissetmiştim.
  • Bu 14 günlük deneme sürecinde bende öyle hissettim tekrar 10 sene önceye döndüm açıkcası.. ama şöyle bir durum var aşırı karışık.. yani rahat olamadım çok,çok fazla sistem var ...
  • Hocam sistemlere zamanla alışırsın. Ayrıca emeklerinin hiç gitmeyeceğini düşün. Karakteri geliştiripte osinin kapandığını göremezsin yani.
  • Tabiki osinin kapancağı gibi durum söz konusu olamazda ama sistemleri bilmiyorum,yani ingilizce çok fena ve Çok çok ayrı skiller,race ve yenilik ekli kafamı karıştırıyor ..
  • Ben oynadım oside ama alışamadım 7-8 yıldır ultima oynarım ama hiçbir keyif almadım oside.
  • deneme süresini nasıl kullanabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: husnuweb

deneme süresini nasıl kullanabiliriz?

Full patch yapıp..Trial account acıcaksın..sonra cümburlop osi serverlarına..haa Şu var KR oynuaycaksan farklı client indirmen lazım.İndirmen derken satın alıyorsun sanırım..Orjinal cd key ile girebiliyorsun YAda degişmiş de olabilir..Linki veriyim Adım adım anlatıyor nasıl Trial giricegini

http://www.uoherald.com/kingdomreborn/trial/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank08

Artık düzgün türk serverı kalmadığını gördüm,Roleplay'e önem veren hiçbi server yok varsa bile online max 10 player var ve tadı tuzu yok,çabuk açılıp insalara vaatlerde bulunan bir sürü server dolu ama hepsi 2-3 ay sonra kapanıyor.. Artık tüm playerlar hemen skill dummy,ph %100 açık olan serverlarda oynuyorlar,ki tüm serverlarda öyle oldu .. Rp yi yaşatan bir UO sunucusu göremiyorum,sade ve güzel,abuk subuk itemler olmuyan ...
    Arkadaşım geçenlerde Osi'nin 14 günlük bedava denemesine üye oldu ve Osi oynadı,oyunu gördüm ve ordaki dialoglara,Rp ye taptım açıkcası merak ettiğim konu şu Osinin olayı nedir? Para verip oynandığını biliyorum,aylık mı yıllık mı bu ücret veriliyor ve nekadar hiçbir bilgim yok,bu konuda bilgisi olanlar varsa yazarsa çok sevinirim ..

haaa Şu var Osi De Rp yi İnsanlarla yaparsın..Yane Oside bile Staff Rp ye karışmaz..Bu oyuncuların elindedir.Şunlar var İnvansions lar var ..yani Şehir istalaları böyle eventler var..osi de Rp nasıl iyi Herkesin 6 char acabilme sınırı oldugundan..HErkesin karekteri özdeşleşiyor.bahcıvan isen bahcıvansın yada ahçısın..yada ne biliyim Tamersın..yane 30 acc alıp Bütün charları kasamassın..Bu yüzden rp biraz daha yaygın..Ama yiende Osi de bile cogu server power playe baglı..Feluciaya Gelişmeden girmek imkansız diyebilirim ..Gate den burnunu cıkardıgında Kesilirsin acımazlar .Rp Marpi falanda yok yane ..Reskill de yersin..Buda baska bir gercek..Şu var Tek başına en fazla 3 ay dayanabilecegin bir yer..Mutlaka arkadas gurubu edinmen lazım..Tek kişi osi de cidden cok zor.Birde su var ..Ultima Online Diger mmorglara göre Cidden pahalı bunun nedenini anlamış degilim..Ne biliyim Warhammera giriş cd si 30doları bulruken uo da bu 43 dolara kadar cıkıyor..Charger lar 17 dolara satıyorlar falan filan..Yani Osi nin eski tadı yok bana göre...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drakanas -- 4 Mayıs 2010; 10:58:40 >

• Dostum Osi de oynadım bende yakın bir dönemde. Sphere oyuncusuysan bulaşma.. Aslında çok güzel hale getirebilriler oyunu ancak loot yok. aynı dünyadan 2 tane var birisi felluca dieri trammel. Trammelde action yapamıyosun herkez kafasına göre. Zaten türk çok az. İngilizcende iyi değilse bayıcaksın kesinlikle. Wowdan pek bir farkı yok osinin açıkçası..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.