Şimdi Ara

Ultima Online 3D

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler ben ultimayı bırakalı çok uzun bir süre oldu ve son zamanlarda UOdaki yenilikler vs. hakkında hiç bir bilgim yok sorum şu Ultima Online' nın 3D serveri çıktımı yardımcı olursanız çok sevinirim. Tabi bu 3d serverları nereden bulabilrim buda ayrı bir soru

• 3d olarak yine üstten görünüm çıktı.kingdom reborn die.Ama paralı :D
  • private server varda kalitesiz hiç başlama ve 3d lik pek bi tarafı yok ama bir web sitede okudum ultimanın ilk yapımcısı origin firmasının sahibi (adını hatırlamıyorum) yani ultima baş mimarı ultimanın hakları elinde olmadığı için ultima değilde benzeri grafikleri yuksek bir oyun yapıcakmış muhtemelen ultima gibi geniş kapsamlı olucak ve grafikleride süper olması bekleniyor ancak bu haberi 1 yıl once okudum nerdeyse ve bi dahada haber alamadım ne oldu bilmiyorum
  • 2-3 sene once ultima online 2 diye 3d'si çıkacak diye sağda solda videoları vardı.
    ama sonra ea yok olmaz diyip rafa kaldırmıştı.
    ondan sonra da ultima online 2 den bir daha haber alınamamıştı. bende bu haberden sonra zaten wow'a başladım ama o dediklerini yaparlarsa yarın ultimaya dönerim.
  • o videolardan linklerini bulursan bana yollayabilirmisn z?
  • Dargath sunucusu stygian abyss beta clientini destekliyor, bir dene istersen.

adresiwww.oyuncuyuz.com
  • Bende çok eski bir uocuyum.Artık uo 2d sarmamaya başladı.Bende bugün araştırmaya başladım Ultima Online Kingdom Reborn.Şöyle bir server buldum max 150 fln oluyormuş denemek için güzel bir server kısmetse yarın denicem. :)

http://www.kingdomreborn.eu
  • 3D Ultima Online... eğer varsa bilemem ama hiç duymadım görmedim Şuana kadar ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Navio`# -- 12 Şubat 2010; 17:41:06 >
  • Bende eski bir Uo cuym. Sizi bilemem ama Uo 2D olmasına rağmen çok eğlenceli geliyordu örneğin Metin 2 veya Sil kroad dan daha çok sarıyordu. Artık herkes oyunun eğlencesine değilde grafik özelliklerine bakar olmuş ama bence Uo çok eğlenceli bir oyun ..3D filan aramayın bence tabi 2D den güzel olur ama size kalmış..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.