Şimdi Ara

ULTiMA ONLiNE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

grafikler gelişir, konular degişir, ama ultima gibi bi oyun gelmez..

ULTiMA 2D fan club

• quote:

Orjinalden alıntı: ARCH@emu

Her zaman en iyisi...

grafikler gelişir, konular degişir, ama ultima gibi bi oyun gelmez..

ULTiMA 2D fan club

ilk sananeyle başladım o zmn bnm için uçsuz buacksız bi dünya idi ultima... ama herkes birbirine yardımcı oluyodu role play belkide en fazla orda wardı klan kurallarıiçindeydi... evet 95 in oyunu ama onu yerini hiçbişey dolduramaz... skill i 0.1 artırdığımda o açık mavi yazının bana verdiği hazı başka oyun weremez... sananenin kapanması benim kabusumdu... nebulada eski günleri aradıysamda yakalayamadım... şimdi eve adsl bağlanır bağlanmaz tekrar yüklicem... şeytan diyo bas parayı yabancı servera ama... bırakmakiçin çok uğraştım... zar zor bıraktım ama hala aklımda içimde kaldı...
    ağlıcam şimdi :(..

• ben hala bırakamadım, dün akşam arkadaşların ısrarıyla bi servera girdim biraz kastım. Allah sonumuzu hayır etsin.
  • Ultima insanda iz bırakıyor!!! insanın Ultimada cok güzel anıları oluyor. bende güyaa bırakmıştım gecenlerde yine bi server a girdimm!!...
  • şu oyunun dowland linkinin verin yawo kadar bahsediyonuz
  • bu tusubasa gibi bi oyun diil ki direk linkle indiriceksin, p2p programlarından bulursun bence.. ya da bilen varsa versin
  • Ultimayı burdan indirebilirsiniz ama uyelık gerkıyor galıba....

http://www.ultima-strike.com/sayfa-id-827.html

yanında bide serverlara baglanmak içinwww.uogateway.com dan uo gateway indirmeniz gerekiyor oyuna oyun exesıne basarak deil gatewayden gırıceksınız!! Oyun eski oldugundan bayaaaaa patch yuklıcektır oynamak ıstıorsanız beklıyıceksınızz!!

• YA NE BİÇİM OYUN O ZAMAN BÜSSÜRÜ ŞEY İSTİYO DİĞERLERİNİ OYNAYIN BIRAK BÖLE SAÖMALIKLARI YAW
  • ben de Uo oynuyorum ve Arkadaşlar size yanlış anlatmış....önceliklewww.ultima-strike.com a üye oluyoruz...sonra üye girişi yapıp sağ orta tarafta buluna En Hitler bölümünde Ultima Online Age of Shadow var UOAOS diye de geçebilir onu indiriyoruz...indirdikten sonra install ediyoruz ve Bilgisayarım C:/ Prog. Files ve ordan ultima Online 2D ye giriyoruz En alt tarafta Update var onu yapıyoruz en fazla yarım saat sürer ardından hangi server da oynamak istiyorsak o server ın Client ini Download ediyoruz ve çıkan dosyaları direk Ultima Online 2D klasörüne atıyoruz ardından inen dosyanın içinden Server ın adı vardır onu çift tıklıyıp açıyotuz ve o server ın sitesine üye olup o bilgileri account name e ve password e yazıyoruz... Bu kadar gene uzun oldu ama güzel şeyler yapmak için uğraşmak gerek..

• bole anlattıgına gore uogatewayı bılmıyorsun galıba!!(mystray) ultima age of shadows u yukledıkten sonra uo gateway yuklersenız uogatewayde server list wardır ordan server secıp baglanabılırsınız! sectıgınız serverın yanında web a tıklarsanız o serverın web adresı acılır uyelık ıslemlerı web adresınden yapılıyorsa ordan uye olunur eger olunmuyorsa dırek server acıldıgında ıstedıgınız nıck we psw yazıp gırebılırsınz....
  • o patchleri vakti zamanında dial-up la indirmek için neler çekerdim ama client açıldıktan sonraki o müzik, şifreni yazarkenki o heyecan... herşeye değiyodu... yaa anılarım depreşti ben de yeniden başlıcam...
    ultima cd si hala elimde ama serverlar ne alemde hiç haberim yok...
    belki siz beni bilgilendirirsiniz...
    mesela şu an en revaçta olanların bi listesini istesem?...
  • ultimanın bütün müzikleri hala bilgisayarımda kayıtlı..
    arada açıp dinliyorum midileri..
    cep telefonuma yolluyorum..
    ahh ahh... herşeye rağmen şunu farkediyosunuz uzun zaman önce bırakmış olsanız bile o sizi bırakmıyo işteee başlayacaaaaam...
  • beyler ultima age of shadows buldum ama bi server bulmam gerekli oldugun sölediler server buldum ama yine olmadi bi hata war en sonunda CD-ROM diye bisey çikior biraz yardm
  • Yeni açılmış kaliteli bir ücretsiz sunucuda Ultima Online oynamaya başlamak isterseniz. Buraya Tıklayın. ( Odyssey UO Shard ).
    Gideceğiniz sayfada, oyuna başlamanız için gerekenler basamak basamak anlatılıyor.
  • Ultima Online yılların oyunu ve hala oynanıyor gercekten adamda iz bırakıyor bırakılmıyor.

Ultima Online Emülotörleri 2 dalda oluşuyor Sphere ve Run Uo olmak üzere Run UO nun sistemi Orjinal Ultima Online la hemen hemen aynı bire bir dir Sphere ise bundan cogu yönden farklı bir tarzdadır.
    Sphere daha fazla tutuldu diye bilirim ama sphere da bir cok acıgı var bug yönünden zengin Sphere kendine has kodlama sistemi ile scriptleri yazılmakta Run UO nun script dili C++ dilinde yazılmaktadır..
    Bu Oyunu oynamak için öncelikle Ultima Online ı indirmeniz gerekmektedir. daha sonra üste verilen uogateway linkinden programı indirip istedigimiz serverı seçip oyuna başlaya biliriz.

Sphere ise her serverın ayrı bi clienti vardır bununda server ın web sitesinden edine bilirsiniz.
    Ultima Online nı indirin diye verilen link te server adreslerinide bula bilirsinz.

iyi geceler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean.ens -- 7 Ocak 2006 3:10:17 >
  • en ii server hangisi?
  • Bende sanane de başladım ve hala bırakamadım bağımlılık yaptı hayatımı mahvetti oyun :)

Bi arkadaş sormuş en iyi free server slayertr.com a girip üye ol connector u indir ve oynamaya başla derim.

Ama baştan uyarması bırakabilceğini sanmıorum.
  • indirmek isteyenler imzamdaki siteden bulabilirler...
  • hade beyler ya ultima fan'ı bu kadar azmı ayıp yaaa ben bu konuda en az 7-8 sayfa olur die düşünüodum kı.ı kırık bi ko ya sayfalarca destan yazılıo asıl destan yazılacak oyun Ultima Onlinedır heleki o kılıcı sallarken çıkan şrannnk sesi magele Flame Strike atarken kafasında çıkan Kal Vas Flam derken adamdan çıkan ses FOSUR FOSUR yana yana kaçan adamlar hele hele bi crafter olarak terzinin makasla deri kesmesi sonra beetle'ın ayak sesleri beni öle uzak diyarlara götürüoki anlatamam sanki karanlık odada dev bi ekranda oynasam kendimi o dünyanın içinde zannedecem o derece bitiorum oyuna iyiki ilk online oyunum o yoksa ilk ko ile başlasaydım bu oyunu öörenemezdim göremezdim ama şimdi oyunun hası oyunun kralı oyunun babası göğsüm dik ultima online diebiliorum bazı arkadaşlarımız bi mmorpg'de grafik arıo grafik neden arıosun ultima da grafik yok ama yaratıcılık we komplike olaylar war bi wowda bi ko da bi silkroad'da gemiyle açılıp balık tutarken bi şişe içinde mesaj denk gelip bu mesajda bi batık geminin günlük sayfasının olduu we sayfanın altında yazan koordinata gidersen bi define çıkarmak? süper bişi oturup çiçek yetiştirmek daha sonra npc lerin sana werdii questlerdeki yaratıcılık we hikaye harika anlat anlat bitmez uo en iyisimi biz oyunu oynayalım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.