Şimdi Ara

Ülkenin sağduyusu Tayyip Erdoğan diyor (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
1
Favori
12.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ülke hali rezalet. rezalet olduğunu şöyle anlayabilirsiniz: 20 yıldır tek başına ülkeyi babasının malı gibi yöneten parti, seçim vaadi olarak , enflasyonu düşürecez, milli geliri yükseltecez, insanları mülakattaki keyfimize göre değil, başarısına göre işa alacazz, diyorsa, o iktidar partisi çoktaaaan ölmüştür. helvasını yiyoruz.

o partiyi savunacak kadar düşkünleşmişlere de, trol tespit dairesini unutmayın demekten başka ne yapılır ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 11 Nisan 2023; 18:11:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • set S kullanıcısına yanıt
    hala yalan halen algı. manüplasyon dersi mi adlın? ben bu kadar yalana tahammül edemiyorum. ya beni alıntılama yada blok atayım. markete gittiğimde küfür ediyorum bütün akboylara. o liste her gün artıyor.

• bu ülkeye bağımsız hukuk geri gelecek. parlementer sitem geri gelecek. hesap vermemezlik gidecek, halkın parasını çarçur edenler hesap verecek. sayıştay her kurumu kontrol edecek. zoruna gidiyorsa, gitsin.

• Andres Escobar kullanıcısına yanıt
    Muhalefet seçmenin ruh sağlığı yerinde değil, yıllardır bu iktidarla yaşadın belki de bundan öncekini tanımadın Afganistan mi olduk?
    Babalarinda bunun korkusuyla yaşadı yıllarca şeriat gelecek, Müslümanlar bu ülkeyi yönetmemeli dediler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sagduyunuzu sevsinler. İcinden gectiniz ulkenin 5 yilda. Neyimiz var neyimiz yok hepberaber yari degerine indi, fakirlestik. Ben sadece tayyip denen adama degil, buna oy verenlere de hakkkimi helal etmiyorum. Sizin yuzunuzden bu haldeyiz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • EzioAuditoreDaFirenzee kullanıcısına yanıt

Her şey yavaş yavaş oluyor

Sunuda söyleyeyim onlarda biliyor hemen yapamayacaklarini

Azınlıklar çünkü

Ne yaptılar biz azınlığız bize eleman lazım gittiler 10 milyon Suriyeli afgani pakistanliyi doldurdular ülkeye

Sebep ne ? Mazlumlara yardım mı zannediyorsunuz sadece.

Sayılarını arttırmak. Bende müslümanım elhamdülillah ama ben İran Afganistan olmak istemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Andres Escobar kullanıcısına yanıt
    Kimse iran, Afganistan olmak istemez yahu bir bak şu ülkeye. Bu ülkenin iran yada Afganistan olma ihtimali yok.
    Atatürk cumhuriyetin temellerini sağlam attı şeriat isteyen tayfa %3'u geçmez bu ülkede

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hadi bakalım köftehorlar yine yırttınız. İlk turda sayfanın ilk mesajını " sağduyu yeniden kazandı" diye editleyemedim. Neyse 15 gün sonra yaparız artık.

• Sağ duyu ve sonuç...

• bir yanlışı düzeltelim, hiç bir sağduyu, ekonomiyi batırmış ve daha da batıracak siyasetçilerin seçilmesine evet demez. sağduyu öyle bir şey değil. başka bir şey oluyor ama yazmak sıkıntı.

• ekonominin bozulmasının tek sebebi olan iktidarın, ekonomiyi düzelteceğini sananlar kazandı. ülke kaybetti doğal olarak. inanmıyorsan ekonomik verileri, market fiyatlarını, tatil bütçesini, bozulan beyaz eşyanın yerine yenisini koyduğundaki halini test et.

• 2023'de de yine sağduyu kazandı. Ülkemize hayırlı olsun. Muhalif arkadaşlar da üzülmesin, demek ki aday seçiminde ve birleşimlerde hatalar vardı. Hdp fayda sağlar gibi gözükse de, büyük çoğunluklar içinde toplamda zarar veriyormuş, bu anlaşıldı.

Artık siyaset değil, işe güce bakma zamanı. Siyaset gereğinden fazla bu ülke insanının zamanını aldı. Kazananlar da bu oyu çok başarılı olduklarından dolayı almadıklarını bilmeliler ve ona göre geçmişteki hatalarını tekrar etmemeliler.

Sağlıcakla kalın...

• iyi batmalar, kolay gelsin. sonra ağlamaca YOK. yok fiyatlar pahalılık hadi oradan....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi power-pc -- 30 Mayıs 2023; 18:52:17 >
  • Soda için... Hazımsızlığa iyi gelir...

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.