Şimdi Ara

ÜLKENİN ÇOĞU AKP DÜŞMANI FAKAT...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
26
Cevap
1
Favori
518
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> ÜLKENİN ÇOĞU AKP DÜŞMANI FAKAT...
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    ülkenin çoğunu girdiğin 2 site, takıldığıın 3-5 arkadaştan mı ibaret görüyorsun sen?
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: hubbifillah11

ülkenin çoğunu girdiğin 2 site, takıldığıın 3-5 arkadaştan mı ibaret görüyorsun sen?

Bende bunu yazacaktım. Daha oy kullanma ehliyetine sahip olmayan 20-30 kişinin ekşi, DH gibi sitelerde sabah akşam cirit attığına bakmayın. Millet görüyor bazı şeyleri.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

gerçekler işine gelmeyince oyle oluyor tabi....sen kemalist olarak açından fakirlikten hatta sürünsen bile beynindeki saplantılı ideolojiden islam eksenli bir partiye oy vermek(ki bu islami parti ülkeyi kurtarcak ülkeyi ileri nokatalara taşıycak olsa bile) yerine kendini bir gökdelenden aşağı atmayı tercih edersin akplilere laf atarken ilk once kendinize aynaya bakınok

islamcı partiler anca kendi faydaları için çalışırlar
    |
    |
    Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükûnunu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.
    Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır. Yaşayamaz ve yaşamayacaktır. (Mustafa Kemal Atatürk)

• Yüzbaşı
    509 Mesaj
    Akp islami parti demek uslamda nezamandir luks satafat vat adam kayirma devlet mali calma var dim somurusu var

Kutsal dinimizi o partiyle iliskilendirmeyin gunahtir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
haberler
SEO
üniversite
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.