Şimdi Ara

Ülkemizde neden seri katil yok sizce ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bilmiyorum ama seri katillerin ülkemizde yetişip bütün dünyaya yayildigini düşünüyorum :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • birini öldürde esnaf geldin sopalarıyla dövsün
  • Enes4125 kullanıcısına yanıt
    Seri katilin tanımını bilmek gerekiyor aynı anda olmamak kaydıyla ömründe 2ve daha fazla insan öldüren katile seri katil denir bu tiplerdende türkiyedede var bütün ülkelerde var. En basitinden mesela güney doğuda falan adam 16-17 yaşında kan davasından yada ailesi namuslarını temizlemek! için ablasını öldürtüyorlar falan birde 50-60 yaşında kafası atıp karısını öldürdümmü işte sana seri katil meşhur bir kadın var Kanıt diye bir dizide falanda vardı kısa saclı yaşlı birisi o bu işlerle uğraşıyo onun bir programında dinlemiştim buna benzer bir şeyler söylemişti sunucu işte türkiyede pek yok bu toplumun yapısıyla ahlak gelenek le falanmı alakalı demişti oda olmaz olurmu tanıma göre türkiyede çok sayıda var falan gibi deyip böyle şeyler anlatmıştı.

Kadının ismi Sevil Atasoy muş
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2014ygslysşampiyonu

Seri katilin tanımını bilmek gerekiyor aynı anda olmamak kaydıyla ömründe 2ve daha fazla insan öldüren katile seri katil denir bu tiplerdende türkiyedede var bütün ülkelerde var. En basitinden mesela güney doğuda falan adam 16-17 yaşında kan davasından yada ailesi namuslarını temizlemek! için ablasını öldürtüyorlar falan birde 50-60 yaşında kafası atıp karısını öldürdümmü işte sana seri katil meşhur bir kadın var Kanıt diye bir dizide falanda vardı kısa saclı yaşlı birisi o bu işlerle uğraşıyo onun bir programında dinlemiştim buna benzer bir şeyler söylemişti sunucu işte türkiyede pek yok bu toplumun yapısıyla ahlak gelenek le falanmı alakalı demişti oda olmaz olurmu tanıma göre türkiyede çok sayıda var falan gibi deyip böyle şeyler anlatmıştı.

Seri katilin tanımını tam doğru yapmamışsın. Katil en az 30 gün ve dağa fazla zaman içerisinde 3 kişiyi öldürmeli tabii bekleme süreleri de var. Seri katil tipleri vardır kategoriye ayrılır yani. Organize saldırganlar vardır bunlar genelde zeki insanlardır çok iyi kurgular yaparlar. Genelde işledikleri cinayetler de kurgular aynı olur, mesela öldürdükleri kişileri denize atarken ağırlık bağlarlar gibi zekice şeyler. Çoğu genellikle adli tıp hakkında eksiksiz bilgiye sahiptirler.

Tabiki seri katil tanımına göre ülkemizde seri katiller var fakat ben bunları seri katil olarak saymıyorum bunlar sıradan katiller. Amacım meraktır yanlış anlaşılmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enes4125 -- 29 Temmuz 2014; 14:08:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Enes4125

quote:

Seri katilin tanımını tam doğru yapmamışsın. Katil en az 30 gün ve dağa fazla zaman içerisinde 3 kişiyi öldürmeli tabii bekleme süreleri de var. Seri katil tipleri vardır kategoriye ayrılır yani. Organize saldırganlar vardır bunlar genelde zeki insanlardır çok iyi kurgular yaparlar. Genelde işledikleri cinayetler de kurgular aynı olur, mesela öldürdükleri kişileri denize atarken ağırlık bağlarlar gibi zekice şeyler. Çoğu genellikle adli tıp hakkında eksiksiz bilgiye sahiptirler.

Tabiki seri katil tanımına göre ülkemizde seri katiller var fakat ben bunları seri katil olarak saymıyorum bunlar sıradan katiller. Amacım meraktır yanlış anlaşılmasın.

en az 2 demişim aklımda öyle kalmış 3müş onun dışında yanlış yok bende zaten pek bilgili değilim sadece tvde o kısma denk gelmiştim paylaşayım dedim de kurgu falan doğru söylüyorsun aslında ama taş bağlayıp denize atmak zeki olduğunu değil aptal olmadığını gösterir yani çok ince bir şey değil yani :D

Bu arada tanım için baktım seri katillerin çoğu çocukluk travmalarına sahip kişilermiş ve seri katil olması için öldürdüğü kişilerin fazla tanınmayan kişiler olması gerekiyormuş öyle yazıyor yani.

Birde filmlerden falan aklımda kaldığı kadarıyla genelde kendilerine bir görev verilmş yapılması gereken bir şeyi yapıyormuş gibi düşünüyorlar mesela hannibal 3lü filmi var kızıl ejder falan orda eşcinselin birisi kendisine insan derisinden elbise yapıyordu bunun içinde balık etli kadınları seçiyordu falan yada yeryüzündeki kötülerin cezalandırıcısı falan gibi görebilirler kendilerini.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Enes4125

quote:

en az 2 demişim aklımda öyle kalmış 3müş onun dışında yanlış yok bende zaten pek bilgili değilim sadece tvde o kısma denk gelmiştim paylaşayım dedim de kurgu falan doğru söylüyorsun aslında ama taş bağlayıp denize atmak zeki olduğunu değil aptal olmadığını gösterir yani çok ince bir şey değil yani :D

Bu arada tanım için baktım seri katillerin çoğu çocukluk travmalarına sahip kişilermiş ve seri katil olması için öldürdüğü kişilerin fazla tanınmayan kişiler olması gerekiyormuş öyle yazıyor yani.

Birde filmlerden falan aklımda kaldığı kadarıyla genelde kendilerine bir görev verilmş yapılması gereken bir şeyi yapıyormuş gibi düşünüyorlar mesela hannibal 3lü filmi var kızıl ejder falan orda eşcinselin birisi kendisine insan derisinden elbise yapıyordu bunun içinde balık etli kadınları seçiyordu falan yada yeryüzündeki kötülerin cezalandırıcısı falan gibi görebilirler kendilerini.

Paylaşım için sağol dostum. Verdiğim örnek o kadarda zekice değil kabul ediyorum

• Abdullah Öcalan var yetmez mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Aura

Abdullah Öcalan var yetmez mi ?

O bebek katili acaba daha ne kadar besleyeceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CODY

Türkiyede roman okuyan pek kimse yok daha doğrusu okumayı sevmiyen bir milletiz tek olumlu yanıda bu.

En çok satanlar diye gazetelrde tv lerde seri katil romanları çıkıp her tezgahta yer alsın bak çok değil bir kaç aya ülkede seri katil patlaması yaşanır.

Bi ara 90 lı yıllarda sıcağı sıcağına diye bi program vardı o çıktığı yıldan itibaren vahşi ölümler cinayetler tavan yapmıştı.

Hatta birini öldürüp parçalara doğrayıp polisi değil de sıcağı sıcağı programcılarını arayıp televizyona çıkıp nam yapıyolardı.

Sonuç olarak medya ve televizyon insanları etkilemede çok etkili bir silahtır. Bununla toplumlarıda yok edebilirsin iç karışıklık isyanda çıkarabilirsin yada toplumları eğitebilirsin.

Son zamanlarda yapılan filmlere dikkat edin ya eğenceye özendir ya silaha soyguna yada paraya uyuşturucuya özendirir arka fonda bir müzikle cinayet işlemeyi sıradan bir şey gibi gösterirler.

Çoğu medya patronu siyonisttir dünyanın bozulmasından toplumların parça parça olmasından kar sağlar. Çünkü aile ve toplum kavramları ne kadar yok olup bölünürse o kadar çok ürün satarlar. Ailesi olmayan insanları kolaylıkla kendi kirli işlerinde kullanırlar.

Filmlerde seri katil konusu işlense emin ol o zaman patlama yaşanır. Roman okumaz bu millet o yüzden o yönden bir sıkıntı yok. Ama Kurtlar Vadisi gibi diziler çok sıkıntılı. Manyak çok bu ülkede, seti katiller de var ama halkı panikletmemek için çoğunu göstermiyor medya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.