Şimdi Ara

Ülkelere göre ilk seks Yaş Ortalaması (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
4.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yaktaver

İzlandaya vizeler kalktı dimi beyler

• quote:

Orijinalden alıntı: TheJudgé

quote:

Orijinalden alıntı: Lath.Crusader

* Son yıllarda iyice ayyuka çıkan ensest sapıklığı..

Oha , yok o kadar değildir yaw , ensest dediğin çok yayğın bişey değilki hem bunu yapan kişilerden büyük bi ihtimal kız olanı buna zorlanmış olacağından asla böyle bişey yaptığını söylemez bakire olduğunu söyler

ki türkiyede

Sadece 1 dk içinde bulduklarım...(ki Türkiye'de):

Muğla'nın Fethiye İlçesi'nde fırın işleten 45 yaşındaki A.K., kızı 13 yaşındaki kızı A.K.'ye tecavüz
    iddiasıyla gözaltına alınırken sevk edildiği mahkeme tarafından tutuklandı.
    http://www.hurriyet.com.tr/gundem/12282682.asp

Karabük'ün Yenice ilçesine bağlı Yortan beldesinde meydana gelen olayda 7 yıl boyunca öz kızına
    tecavüz eden ve öz kızından dünyaya gelen kız çocuğuna da taciz girişimde bulunan sapık baba tutuklandı.
    YILLAR SONRA ABLASININ ANNESİ OLDUĞUNU ÖĞRENDİ
    http://www.haberturk.com/yasam/haber/183019-oz-kizina-tecavuz-eden-baba-tutuklandi

Tekirdağ’da Muzaffer A., 8 yaşından itibaren öz kızı F.A.’yı taciz etmeye başladı.
    Bir süre sonra kızına tecavüz eden Muzaffer A., 7 yıl bu girişimini sürdürdü.
    http://www.milliyet.com.tr/tecavuzcu-babaya-20-yil/yasam/haberdetay/20.02.2010/1201543/default.htm
    20 yılcık ceza yemiş...

Haberlere çıkmamışları zaten ortaya koyamayız... İnsanı insanlığından utandırıyor. Ama gerçek..
    Bu ülkenin bir de görünmeyen kısmı var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lath.Crusader -- 23 Mart 2011; 1:12:41 >
  • Şimdi malum evlere gidenleri sayarsalar bizde de 18 çıkabilir. Kızlar için düşünürsek 23-24 olmalı tahminen derdim ama doğudaki erken evlenmeler vs. düşürebilir bu oranı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lath.Crusader

Sadece 1 dk içinde bulduklarım...:

Muğla'nın Fethiye İlçesi'nde fırın işleten 45 yaşındaki A.K., kızı 13 yaşındaki kızı A.K.'ye tecavüz
    iddiasıyla gözaltına alınırken sevk edildiği mahkeme tarafından tutuklandı.
    http://www.hurriyet.com.tr/gundem/12282682.asp

Karabük'ün Yenice ilçesine bağlı Yortan beldesinde meydana gelen olayda 7 yıl boyunca öz kızına
    tecavüz eden ve öz kızından dünyaya gelen kız çocuğuna da taciz girişimde bulunan sapık baba tutuklandı.
    YILLAR SONRA ABLASININ ANNESİ OLDUĞUNU ÖĞRENDİ
    http://www.haberturk.com/yasam/haber/183019-oz-kizina-tecavuz-eden-baba-tutuklandi

Tekirdağ’da Muzaffer A., 8 yaşından itibaren öz kızı F.A.’yı taciz etmeye başladı.
    Bir süre sonra kızına tecavüz eden Muzaffer A., 7 yıl bu girişimini sürdürdü.
    http://www.milliyet.com.tr/tecavuzcu-babaya-20-yil/yasam/haberdetay/20.02.2010/1201543/default.htm
    20 yılcık ceza yemiş...

Haberlere çıkmamışları zaten ortaya koyamayız... İnsanı insanlığından utandırıyor. Ama gerçek..
    Bu ülkenin bir de görünmeyen kısmı var...

Birde bulamadıkların var.Hepsi haber olmuyor :)
  • http://chartsbin.com/view/uya

Bu dikkatimi çekti. Haftada bir en azından bir sex yapma oranı. Japonya aşırı bir şekilde düşük yahu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: knotaqram34

quote:

ben 20 yaşında milli oldum daha öncede olabilirdim ama parayla olmak istemedim acıkcası mikrobu var hepatiti var

Hayırlı olsun hacı

Bende bu sebeplerden dolayı bekledim,özel olsun istedim ama henüz verici bir kıza denk gelmedim. 1-2 ay daha bulamazsam Zürafa Sokak Stayla

hiç beklemediğin kişilerle olabiliyor , ben hiç beklemediğim bi kızdan teklif almıstım ve sırf laf olsun diye o ara sevgilim yok diye çıktım ve kızın bakire olmadığını ögrenince işin rengi değişti , iice kendime aşık edip ufaktan konuyu açtım 2 hafta flan muhabbetini çevirdik yavas yavas koyulastı tabi daha sonra tam kıvamındayken bi baktım milli olmuşum

yakın bi zamanda oldu hatta bu olay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheJudgé -- 23 Mart 2011; 1:13:04 >
  • quote:

quote:

quote:

ben 20 yaşında milli oldum daha öncede olabilirdim ama parayla olmak istemedim acıkcası mikrobu var hepatiti var

Hayırlı olsun hacı

Bende bu sebeplerden dolayı bekledim,özel olsun istedim ama henüz verici bir kıza denk gelmedim. 1-2 ay daha bulamazsam Zürafa Sokak Stayla

hiç beklemediğin kişilerle olabiliyor , ben hiç beklemediğim bi kızdan teklif almıstım ve sırf laf olsun diye o ara sevgilim yok diye çıktım ve kızın bakire olmadığını ögrenince işin rengi değişti , iice kendime aşık edip ufaktan konuyu açtım 2 hafta flan muhabbetini çevirdik yavas yavas koyulastı tabi daha sonra tam kıvamındayken bi baktım milli olmuşum

yakın bi zamanda oldu hatta bu olay

Benim bahsettigim olay o degildi ama .

Ben diyorum ki ; Sevdigim ve beni seven birisinle birlikte olmak. Yani öyle bakire olmayan,sevmedigim, sırf seks için birlikte oldugum bir kızla yatmak degil amacım. Ki yapardım da istesem. Ben biraz duygusal yaklasıyorum sanırım bu olaya. Yoksa liseli bir kızla çıksam,kendime baglayıp o aşamaya getirmem sadece 2-3 haftamı alır.
  • quote:

Ben diyorum ki ; Sevdigim ve beni seven birisinle birlikte olmak. Yani öyle bakire olmayan,sevmedigim, sırf seks için birlikte oldugum bir kızla yatmak degil amacım. Ki yapardım da istesem. Ben biraz duygusal yaklasıyorum sanırım bu olaya. Yoksa liseli bir kızla çıksam,kendime baglayıp o aşamaya getirmem sadece 2-3 haftamı alır.

sevdiğin bi kızla bunu yaparsan , o kız seni eğer terkederse sana öyle bi koyarki , keske hiç olmasaydı dersin , bu yüzden bence sevmediğin (sevmediğin derken aşık olmadığın )bi kızla bunu yapman daha iyi , yani ben seviyorum ama taparcasına değil ve aşık değilim

ilk böyle yapman senin için daha iyi.. ben böyle düşünüyorum zaten aşık olduğun bi insana bunu yapamazsın
    o kadar çok bağlanıyosunki birlikteliği çook sonralara atıyosun , yanında olması zaten seni yeterince tatmin ediyo bi yerden sonra

çok sık aşık olmam başımda 2 kere geçti hayatımda aşk olayı, aşık olunca aptal oluyosun zaten tamamen karşındakine endeksli geçiyor hayatın , onunda sana tabi

bu arada bi ekleme daha , normal bi kız ve sen onu seviyosan sana asla vermez bunu bil , hep senden sonrakileri düşünür ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheJudgé -- 23 Mart 2011; 1:46:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seerekeane

Amarıka 18 burası 17.8 olduğundan ben hayır diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodgé

quote:

3 hayırla yolcu ediyoruz.

Ekleme: Amarikaya dikkat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baybars -- 23 Mart 2011; 11:01:31 >
  • ya tabi 12-13 yaşında töre,namus vs. diye kız çocuklarını evlendirirsen olacağı bu sonra kız menapoza çıkana kadar doğum yapsın.. gerçi bunu yapanların %90 ı kürtler
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacklotus

Türkiye 17.8 diyo yalan, 30 o 30

yok lan 17 doğrudur
    benim arkadaş ilk okul 5'te milli oldum diye geziniyordu hatta video'ya almış
    ilk öğretimde okurken bizim okulun tuvaletleri boş durmazdı (kızlar beni beyenmezdi o nedenle tuvalette sokmazlardı)
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Orijinalden alıntı: Faramir

quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Orijinalden alıntı: Faramir

Okey'in sitesine girin. Sorulan sorulara bakın. 15 yaşında kızlar doktorlardan bilgi istiyor, soru soruyor. Yazık.

Arkadaşım 15 yaşındaki bir kız afedersin "Erkek arkadaşımla anal ilişkiye gireceğiz. Ne önerirsiniz?" tarzı sorular sorarmı? bizde biliyoruz seksin normal birşey olduğunu. 15 yaşındaki biri için yazıktır.

Bu çok uç örnek olmuş gerçektende,ben normal ilişkiden bahsediyorsun sandım.

Normal ilişki içinde 15 çok erken bir yaş. Daha çocuk olan kişilerden bahsediyoruz. Elbette ki bu yaşta cinselliği öğrenecekler. Ama uygulayarak değil. Erkek içinde kız içinde geçerlidir bu. Bana göre en az 20-25 yaş arası olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyapponzashi

quote:

Orijinalden alıntı: dodgé

quote:

3 hayırla yolcu ediyoruz.

Ekleme: Amarikaya dikkat.

Alamanya'da kaçmış laa?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le0RiC

Malezya ya bakın 23 United States 18 mi filmlerde bile adamlar en fazla 15de başlıyor lan

Bunlar ortaokulda öpüş yiyişle başlayıp, lise 1 de veriyorlar diye biliyorum Özellikle 16. yaş günlerinde İngiltere desen 11-12 yaşında çocuklar işin profesörü oluyor
  • BASIMIZA TAS YAGACAK AZ KALDI
  • Yazık. Sözde, müslüman bir ülkeyiz.
  • bizim ortalamayı doğu düşürüyor yoksa 25+ şsdfşi
  • quote:

Russia 18.7

Yalan
  • beyler yanlışınız var.türkiye'nin 17.8 olması normal her gün gazate tv vs. tecavüz olayları görüyoruz.

bknz : Hüseyin (d)Üzmez. adamın kendisi 12 yasındaki kızı taciz ederek bizim ortalamayı düsürdü
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.