Şimdi Ara

ULAN YGS DENEME YAPAYIM DEDİM..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ulan boynum s2kldi lan. Matematiği bitirip bıraktım. İlk denememi oldum. Sizce ne yapmalıyım acayip hala ağrıyor. Matematik de zordu 25 felan yapmışımdır.

• up
  • Kardeş o masaya 160dk oturmayı ogreneceksin öyle yada böyle bunun en iyi yolu bence ders çalışmanı 160dk yapmak ve ardından 1saat ara vermek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sure tutuyormusun ne kadar o sekilde oturmustun. Normal hayatinda okulda falanda bu sıkıntiyi yasiyormuydun

• aslında sevdiğim konular olunca eğlenerek çalışıyorum 3 saat 5 saat. Fakat ygs denemesi olduğu için zaman tutarak çalışıyorum. Matematiğe geldiğimde uğraşıyorum uğraşıyorum olmuyor bazı sorular. Saate bakıyorum planladığım süreyi geçmiş. Ardından yaptığım sorulara bakıyorum bir düş kırıklığı. Sonra boynumun ağrıdığı aklıma geliyor ve bırakıyorum :'(
  • quote:

Orijinalden alıntı: wantscientist

aslında sevdiğim konular olunca eğlenerek çalışıyorum 3 saat 5 saat. Fakat ygs denemesi olduğu için zaman tutarak çalışıyorum. Matematiğe geldiğimde uğraşıyorum uğraşıyorum olmuyor bazı sorular. Saate bakıyorum planladığım süreyi geçmiş. Ardından yaptığım sorulara bakıyorum bir düş kırıklığı. Sonra boynumun ağrıdığı aklıma geliyor ve bırakıyorum :'(

Boynunda bir sorun yok anlattigin gibi piskojik bir durum bikkinlik gelip en ufak seyin seni rahatsiz etmesi dikkatini dagitmasi gibi bir durum.Daha deneme periyodu icin erken eksik konularini calis soru tiplerini tani. Simdilik sure tutmadan coz denemeni kendini bıktirmamak usandirmamak icin. Sene icinde zaten hiz kazanicaksin ve Ygs bittiginde haftada 1 2 denemeyi citir niyetine cozersin. Iyi calismalar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.