Şimdi Ara

Ulan Kutay konuyu kaldırtmışın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • olm son çırpınış mesajlrını akşama ayt orijinalde türevin son testlerini yaparken keyif çayım eşliğinde okuyacaktım niye sildin yaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0alametifarika0 -- 24 Ocak 2023; 11:16:40 >

• Ulan Kutay konuyu kaldırtmışın
    Ulan Kutay konuyu kaldırtmışın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0alametifarika0 -- 24 Ocak 2023; 12:13:52 >
  • Kanka tamam her şeyi söyleyin haklısınız ama tipiyle niye dalga geçiyorsunuz?

Bak küfret söv haha ezik de her şeyi söyle ama kimsenin tipiyle dalga geçme

• sayisalcimezun kullanıcısına yanıt

kanka yeminlen dalga geçmek gibi amacım yok nette ismini yazdım ilk sıradki fotoyu koydum yoksa yapacağım en son şey bu olur dur kaldırayım yanlış aanlaşılmaya mahal vermesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0alametifarika0 -- 24 Ocak 2023; 12:16:28 >
  • 0alametifarika0 kullanıcısına yanıt

Sıkıntı yok kanka başkaları böyle tipiyle dalga geçiyor da o yüzden dedim,eyvallah.

Merhabalar Kutay hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Bu musun sen

Ulan Kutay konuyu kaldırtmışınReven Gersyoutube
    Tıktokta küfür edilen dayının küfür etmeyin bana ne derseniz deyin moruk deyin her şeyi diyin ama küfür etmeyin diyip isyanı
    https://www.youtube.com/watch?v=eRPCC30DoWk&feature=youtu.be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanka çok boş yapıyorsunuz ya

Derse geçmeni tavsiye ederim. Ben ünideyim kaybedeceğim bir şey yok. Senin 1 yılın boş yere gidecek böyle şeylerle uğraşarak.

• bounlukizaraniyor kullanıcısına yanıt

Hocam benle zamanında dalga geçtiler yok kafan büyük yok şöyle böyle falan.Hani ben tipiyle dalga geçmeyin diyorum yoksa ben basbas tayfadan da nefret ediyorum Kutayı da sevmiyorum.1 tane bile Kutayı övdüğüm mesaj bulamazsınız. Şimdi de günah keçisi ben oldum.

• Benim bir şeyle uğraştığım yok bu olayı başlatana söyleyin bunu.

• kutayı yedim öldü artık Kutay forumda olmasın

• Desteğe yazmıştım “ "adminler gerekeni yapmış
    Sınırsız ban yemiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maroonedd -- 24 Ocak 2023; 14:28:15 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.