Şimdi Ara

Uğur Meleke VS Geri kalanı.... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
2.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • olur mu? Onlar gerekirse kendi düşerler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: trulli

quote:

Orijinalden alıntı: gøød chãrlotté

fenerlilerin işine gelmemiş bu konusma

hocam neden işimiz gelmiyomuş?

Burdan soruyorum hangi Fenerbahçe taraftarı 5 yıl Avrupa'ya gitmemeyi kabul eder? böyle saçmalık mı olur. Biz düşersek en fazla 2 sene Avrupa'ya gidemeyiz. kaldı ki düşürülsek bile Avrupa kupası cezamızı bu sene çektiğimiz için Bank Asya da bile olsak Avrupa' ya gidecez gibi görünüyor.

şimdi bu durumda kim 5 sene ihracı ister?

Uğur Meleke gayet düzgün bir adam zaten, dediklerine aynen katılıyorum.

çok gördüm hocam zaten ne başarımız vardı ki diyen fenerli arkadasları

• başbakan haddine olmayan işlere burnunu sokmasın . ülkeyi yönetsin gitsin.böyle yanlıs kararları kulaktan dolma bilgilerle kamuoyunu yanlıs yönlendirmeye teşvik etmek basbakan olmus birine yakısmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Macabre

Uğur Meleke adam gibi adamdır, adam olduğu için de arka plandadır. İşin doğrusu, arka plana atılmıştır. Ha kaos ortamından beslenen, senaryolar yazan, doğrular yerine yanlışları konuşan, taraf olan, mantığı 2. plana atan bir kişi olsa birçok programın demirbaşı olurdu. Çünkü medyada işler böyle yürür. Sen ' kaos ' yaratmaz isen ses getiremez, reyting çekemezsin. Bu da para kaybı demektir. Bugün Uğur Meleke dışında Ali Ece , Metin Tekin , Mert Aydın , Kanat Atkaya ve ismini şu dakika hatırlamadığım birkaç kişi daha vardır. Bir şey okuyacak, dinleyeceksen bu adamları takip edeceksin. Toplasan 10 kişi, o kadar. Al sana medyanın içinde bulunduğu durum, özeti.

aynen katılıyorum sana özellikle mehmet demirkolu hiç dinlemeyin
  • Erdoğan Arıkan da 10 numara adamdır
  • helal olsun akıllı bilinçli
  • melekeyi balyozdan içeri alırlar söyleyim
  • Bir Uğur Meleke bir Mehmet Demirkol. İkisi de fenerbahçeli çok garibime gidiyor. Böyle bir camiadan bu adamlar nasıl sıyrılmış..
  • Çok güzel konuşmuş.Özellikle Olimpiyat ve şahsi suçlar konusunda aşırı güzel konuşmuş.

Ayrıca Fenerbahçe taraftarı da 5 sene Avrupa menine karşı, her konuya da Fenerbahçe lafını sıkıştırmayın artık.
  • Silivri'ye yollarlar yakında..
  • Fb taraftarı şikeden yırtmak için herşeye razı. Avrupa'ya zaten gidemedikleri için 5 yıl da sorun değil
  • Sevdiğim spor adamlarımdan birisi çok güzel ve doğru konuşmuş
  • Yakacaklar adamın başını yazık.
  • Bilmiyorum bundan önce böyle konuşmaları veya yazıları var mı ama bildiğim bir şey var en geç iki güne tehdit telefonları filan almaya başlar çok konuşma diye.
  • Kala kala elde avuçta bi uğur meleke kaldı adam gibi adam.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.