Şimdi Ara

Ufak İşler İçin Öneri;

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Uzun süredir bir notebook arıyorum ancak ihtiyacımı karşılayacak bir şey bulamadım. Aklımda LENOVO İdepad var ancak fiyat donanım olarak ona para vermeyi pek istemedim. Aradığım model fark etmez istedigim özellikler;

-Kasa olarak sağlam bir yapı
    -Ürün üzerinde Linux Kullanılacak aktif olarak, sunucu konrolü falan. Taşınabilmesi, Şarj süresi önemli.
    -Programlama için kullanılacak, Ekran kalitesi ve klavye şekli önemli.
    -Cihaz üzerinde İşlemci Miktarının En az i3 Olucağını Düşünürsek, Ram olarak 1600MHz Olması gerekli.
    -Ekran kartı olarak, Güncel olması nedeniyle HD4000 Yada alternatif modelleri tavsiyemdir.128 Bit.

Bilgisayarda oyun oynanmayacak, o yüzden ekran kartı ve hdd pek önemli değil. Mümkünse Fonksyinları fazla olan modeller.

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: xyz000

Merhaba. Uzun süredir bir notebook arıyorum ancak ihtiyacımı karşılayacak bir şey bulamadım. Aklımda LENOVO İdepad var ancak fiyat donanım olarak ona para vermeyi pek istemedim. Aradığım model fark etmez istedigim özellikler;

-Kasa olarak sağlam bir yapı
    -Ürün üzerinde Linux Kullanılacak aktif olarak, sunucu konrolü falan. Taşınabilmesi, Şarj süresi önemli.
    -Programlama için kullanılacak, Ekran kalitesi ve klavye şekli önemli.
    -Cihaz üzerinde İşlemci Miktarının En az i3 Olucağını Düşünürsek, Ram olarak 1600MHz Olması gerekli.
    -Ekran kartı olarak, Güncel olması nedeniyle HD4000 Yada alternatif modelleri tavsiyemdir.128 Bit.

Bilgisayarda oyun oynanmayacak, o yüzden ekran kartı ve hdd pek önemli değil. Mümkünse Fonksyinları fazla olan modeller.

Teşekkürler.

http://www.sadecenotebook.com/asus-x550cc-xo387d-notebook-pmu312836

• Hocam yardımlarınız için teşekkürler. Ama Casper bana pek uygun değil, elimde parçalanır yaptıracak adam bulamam. Asus listemde, parlak yüzey olarak pek hoşuma gitmiyor oda :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyz000

Hocam yardımlarınız için teşekkürler. Ama Casper bana pek uygun değil, elimde parçalanır yaptıracak adam bulamam. Asus listemde, parlak yüzey olarak pek hoşuma gitmiyor oda :)

Asusu da alabilirsiniz, parlak değildir, resimler yanıltıcı, tırtıklı yapısı var yani, mağazalarda görebilirsiniz, fakat i3 2xxx serisi eskidi artık min i3 3xxxx serisi bakın derim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.