Şimdi Ara

Udyr İçin Taktik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Genel olarak nasıl oynaman gerekiyor ben phoenix udyr oynuyorum ve bu rünleri kullanıyorum

Udyr İçin Taktik
     Udyr İçin Taktik

• quote:

Orijinalden alıntı: Xmithie

Genel olarak nasıl oynaman gerekiyor ben phoenix udyr oynuyorum ve bu rünleri kullanıyorum

Udyr İçin Taktik
     Udyr İçin Taktik

Hocam kirmizilari fiziksel hasara çevir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Runleri hasara filan cevirme sonucta phnx oynuyosun atack speed lazim sana bi uclu kuvvet cik sonra aklin sonu diger itemler tank cikarsan rahat is yaparsin bidekabilitetleride islevselden21e kadar ver

• Mr per level yap mavileri

• Udyr oynarken hic hasar cikmana gerek yok. Oncelikle ormandan cikmayacagin icin seri orman kasacagin icin mov speed gerekiyor$ run sayfasinda buyukleri mov.speed koyup sari ve maviyi klasik armor ve m.resist koyacaksin kirmizilar ise saldiri hizi olacak. R baslayacaksin kirmizidan yada maviden farketmez. R fulleyeceksin sonrasi e vs olur oyunun gidisatina gore kendin ayarlarsin. Oyun ortalarinda split yapmaya baslayacaksin o yuzden q ya 1 tanede olsa ver seri kule almana yardimci olacak. Dedigim gibi oynayabilmen icin lanede oynayanlarin 1v1de veya 2v2de ezilmemeleri ve aglamamalari gerekiyor. 0 gang udyr falan gibi aglarlar kill verdiklerinde. Diger junglei iyi takip etmen gerek, topta gank mi atiyor hemen adamin kurtlarina git counter jungle yap 1 tane ufaklardan birak. Senin feral 15. Dk olmadan fullecek ve iyi damage vericeksin 3 ile. Gerisi sana kalmis...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cooldown rünleri nerde ? Sadece Attack Speed ile olmaz
  • Aynen bekleme suresinde azalmayi %40a tamamlamaya bak udyrde sonrasi kolay

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.