Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Ucuza marka giyimler geel vatandaş geel :)

3
Cevap
3
Favori
1.122
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Diğer ikinci el ürünler >> Giyim - Aksesuar >> Ucuza marka giyimler geel vatandaş geel :)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    231 Mesaj
    Referanslar: 7

Katılım Zamanı
    06 Kasım 2009

Durum
    Forumda değil

Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Öncelikle satışa koyduğum için gerçekten üzgünüm arkadaşlar.Çünkü değer vererek ve seçerek almıştım her birini.Satma sebebim ise 22 kilo vermemdir ve hiçbirinin artık bana olmamasıdır.T box,Colin's,limon,hummel gibi markalardır.Daha sürüsü ile var ama hepsini sırayla satacağım.Colin's marka mont hariç diğerleri az kullanılmıştır öyle aşırı bir kullanım yoktur.Alan arkadaş anlayacaktır.Yırtıkdı,söküktü,patlaktı,çatlaktı yoktur eşyaları özenle kullanan biriyimdir.Öncelikle istanbuldan gönderilecektir ve kargo ücreti alıcıya ait olacaktır.Takasa da açıktır mantıklı şeyler ile takaslayabilirim.3 alımda kargo bana ait olur.İstediğiniz kargo şirketi ile gönderilir.Merak ettiğiniz herşeyi P.M ile sorabilirsiniz. P.M de sorun olursa konuya yazınız.Saygılar...

T,Box marka kareli gömlek XXL beden: 40 TL'ye almıştım,hiçbir sorunu yoktur.FİYAT 20 TL ***LİNKİNPARK_K NİCKLİ ARKADAŞA SATILMIŞTIR***

Armadillo marka hırka,sweat XL beden. Daha yeni aldım fakat boy 194 olunca kısa geldi. FİYAT 20 TL

Hummel marka hırka,XL beden artık bana boool geliyor çok beğenerek 140 TL'ye almıştım şuan yok piyasada. FİYAT 40 TL

Colin's marka mont.XL beden zamanında 100 TL bayılmıştım.Baya bi kullandım.Biraz renk atmış ama kullanıma engel bir durum yok. FİYAT 30 TL ***LİNKİNPARK_K NİCKLİ ARKADAŞA SATILMIŞTIR***

Collezione marka keten pantolon.48 beden sanırım kotta 38 bedene takabül ediyor.Fazla kullanamadım pantolonu pek keten giymediğim için öylesine almıştım. FİYAT 15 TL ***LİNKİNPARK_K NİCKLİ ARKADAŞA SATILMIŞTIR***

Limon Company marka kot.56 beden yazıyor sanırım kotta 36-38 bedene uyuyor.Temiz kullanıldı hiçbir problemi yok.70 TL'ye boynerden almıştım. FİYAT 25 TL ***LİNKİNPARK_K NİCKLİ ARKADAŞA SATILMIŞTIR***

TO BE CONTİNUED

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *KaLeci "DD" -- 22 Kasım 2013; 21:22:36 >

|
    |

• Teğmen
    160 Mesaj
    Referanslar: 17

Katılım Zamanı
    21 Mart 2007

Durum
    Forumda değil

pmde sorun var
    Referanslar: 7

Katılım Zamanı
    06 Kasım 2009

Durum
    Forumda değil

Sorma kardeş ya kimse ulaşamıyor...Ben döndüm sana !
    |
    |
    linkinpark_k kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Katılım Zamanı
    26 Nisan 2009

Durum
    Forumda değil

Armadillo marka hırka,sweat XL beden talibim ama diğer ürünler de gelecekse beleyeyim hepsini toptan alırım bana aıyırırmısın kesin alıcıyım birde sanalpazar vs.. açaıyormusunuz ödeme nasıl oluyor ? pm gönderilkemiyor ondan buraya yazdım .
    |
    |
1
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Paykasa
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,191
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.