Şimdi Ara

Ucuz VPS Tavsiyesi - Digital Ocean [$5/Ay]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
3.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni keşfetmiş olduğum bir cloud vps hizmeti, aylık $5 gibi bir ücretle cloud üzerinde bir vps e sahip oluyorsunuz. 512 MB ram, 1 cpu (2.2 ghz), 20 GB SSD alan ve 1 TB transfer veriyorlar. Ayrıntılı bilgi ve işlemler için;

Aylık $5 a VPS – Digital Ocean

Digital ocean uzerinde wordpress kurulumu icin de bir yazi yazmistim. Onada asagidaki linkten ulasabilirsiniz.

Digital Ocean Wordpress Kurulumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BayMucuk -- 25 Nisan 2014; 11:18:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BayMucuk

Yeni keşfetmiş olduğum bir cloud vps hizmeti, aylık $5 gibi bir ücretle cloud üzerinde bir vps e sahip oluyorsunuz. 512 MB ram, 1 cpu (2.2 ghz), 20 GB SSD alan ve 1 TB transfer veriyorlar. Ayrıntılı bilgi ve işlemler için;

Aylık $5 a VPS – Digital Ocean

benim sürekli aldığım var aşırı hızlı almanyada bir türk kurmuş vpsleri 35 tlye 100 gb depolama alanı intel core i7 işlemci tam ghzsini bilmiyorum amada bayabi fazla çok memnunum ben

• Dogrudur vardır ancak bu cloud üzerinde ve SSD ile çalışıyor. Ve aylik 10 TL gibi komik bir rakama sahip oluyorsun. Hobi amaçlı ya da basit işlemler için almak isteyen kullanıcılara birebir. Bence bir deneyin hızını gördüğünüz zaman şaşıracaksınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Yanlış yönlendirme yapmayalım.

• Ben satıyorum fiyatlandırma için özel pm atın 512MB 1GB 1.5GB 2GB 2.5GB 3GB 4GB lık sunucular şeklinde.

RonaxHost.com güvencesi altındadır. Güvenli görmüyorsanız..
    512MB bende $5'e satıyorum :)
  • Saatlik ücretlendirme var. Siteye girip billing sekmesine tikladiginda orada hesabına paranın yattığını göreceksin. Diyelim ki 20 dolar yatırdın direk 20 dolar olarak çekip daha sonra saatlik ücretler şeklinde ücretlendirme yapıyorlar.

• Sen kredi kartından ödeme yapacaksın sana kalmis ne kadar yatiracagin ama hesabı aktifleştirmek için 10 dolar yatirman gerekiyor. Diyelim ki 10 dolar yatırdın. Daha sonra hesabından saatlik olarak ücret çekilmeye başlıyor. Yıllık yapmak istersen salliyorum aylık 5 dolar olan paketten aldın, hesabına 60 dolar para yatirirsan 1 sene kullanırsın.

• 15 gün önce VPS sunucu arayışlarım sonucunda DigitalOcean la bende karşılaştım.
    5$ aylık ücrete 1 core CPU 512MB Ram ve 1 TB BW veriyolar. 20 GB SSD HD veriyorlar ki SSD disklerin performanslarınız bilirsiniz. Amsterdam'da sunucuları var ve ping süreleri gayet düşük.
    Üstelik 2014SSD promosyon koduyla hesabınıza 10$ lık ücretsiz yükleme yapıyorlar. Yani 2 aylık ücreti peşin vermiş oluyorlar.
    Site arayüzleri çok temiz ve çok kullanışlı. Tavsiye ederim. Deneyin derim.

Link: https://www.digitalocean.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaramazca -- 7 Şubat 2014; 19:04:55 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Digital ocean uzerinden wordpress kurulumunu anlatan yaziyi ilk mesaja ekledim arkadaslar.

• BayMucuk kullanıcısına yanıt
    Merhabalar.

Merak ettiğim bir kaç soru vardı.

- Digital ocean üzerindeki hostu bayi hostu gibi kullanabilir miyiz?
    - Bu hosta normal bir linuxmuş gibi jsp, python serverları kurabilir miyiz?

İyi Çalışmalar.

Saygılarımla.
  • znmr kullanıcısına yanıt
    - Bayi hostu gibi kullanabilirsin ancak biraz uğraştırır.
    - normal bir linuxmuş gibi değil zaten normal bir linux. istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz.
  • Uğraştırmaz arkadaşlar, yanlış bilgilendirme yapmayalım. Gayet basittir. Anlatan bir çok yer mevcut nasıl olacağıyla ilgili.
  • PcCopat kullanıcısına yanıt
    bunu bayi hostu gibi kullanabilir miyiz diye soru soran birine göre cevap veriyorum. seni beni uğraştırmıyor olması, onuda uğraştırmayacak demek mi ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.