Şimdi Ara

Ucuz ve Kaliteli Mazot Satan İstasyonlar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
2
Favori
26.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kaansay

Antalya Merkez için ucuz ama kaliteli yakıt satan istasyon önerebilecek olan varmı acaba???

Antoil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ongun_44

quote:

Antalya Merkez için ucuz ama kaliteli yakıt satan istasyon önerebilecek olan varmı acaba???

Antoil

Gerçekten güvenilirmi acaba?

Aslında Çakırlar yolundaki Antoilin sahibi tanıdık. Yakıtın aslında Shellin yakıtının aynısı olduğunu söylüyordu. Bir kere oradan aldım ama bir dahada almadım. Eğer güvenilirse, bundan sonra oradan alırım artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaansay -- 3 Eylül 2013; 20:23:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Antoil

Aslında Çakırlar yolundaki Antoilin sahibi tanıdık. Yakıtın aslında Shellin yakıtının aynısı olduğunu söylüyordu. Bir kere oradan aldım ama bir dahada almadım. Eğer güvenilirse, bundan sonra oradan alırım artık.

Firma sahibi güvenilir bir insan. Türkiye'nin en çok burgerking frenchisine sahip insan.
    Bir de Antalya'nın neresinde bilemeyeceğim mevlana petrol firma sahibinin kendi istasyonuymuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: EmreGLC

Ucuzdur vardır bi ipneliği , pahalıdır vardır bir hikmeti
    10 kuruş ucuz alıcam diye arabamı riske edemem o kadar da zengin değilim bilmem anlatabildim mi

Aynen katılmaktayım 10 kuruş ucuz alıcam diye ne olduğu belli olmayan yerlerden mazotu doldur sonrada enjektör arızasında yandım diye dolan
  • istanbul anadolu yakasi e-5 goztepe sapagindan goztepe koprusu ustu umraniye yonune dumduz gidince moil varmis mazotu ucuz, bilginiz olsun

• bu gece 12 ye kadar umraniye lukoil acilis indiriminde

• alpet lerde vakifbank worldcardlilara %6 indirim var, tabi istasyona sorun once, kas taki alpet anlasmali gozukse de mevzudan habersiz

• Bursa Aytemiz Yalova yolu üzeri Hilton'un yanında
  • tokatta turkuaz var piyasadan 25 krş ucuz motorinde ve benzinde sahibi arkadaşım ve aynı zamanda istasyonun bütün vergi işlerini ben hallediyorum yakıtı biliyorum gayet kaliteli temiz opetten alıyordum hiç bir farkı yok ne çekişte ne tüketimde
  • vakıfbank world card anlaşmalı olarak gözüken antalya kaş yeşilköy yani kalkan patara arası alpet benzin istasyonunda post cihazını geri verdiklerinden dolayı indirim yok, bilginiz olsun

burdur fethiye arasında moil 4,14 tl ye eurodizel satıyor, gerçi o mazotla arabanın sesi biraz değişti

ayrıca 9 eylül gece 24.00 e kadar esenyurt lukoil 4,10 civarına mazot satıyor açılış nedeniyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaSaTuRa.

vakıfbank world card anlaşmalı olarak gözüken antalya kaş yeşilköy yani kalkan patara arası alpet benzin istasyonunda post cihazını geri verdiklerinden dolayı indirim yok, bilginiz olsun

burdur fethiye arasında moil 4,14 tl ye eurodizel satıyor, gerçi o mazotla arabanın sesi biraz değişti

ayrıca 9 eylül gece 24.00 e kadar esenyurt lukoil 4,10 civarına mazot satıyor açılış nedeniyle

Bu esenyurt taki istasyon tam olarak nerede bilgin var mı acaba?

• bu yaz benim bir keşfim oldu karadeniz seyahatimin son durağı batum oldu sınıra en yakın
    socar akaryakıt istasyonundan türkiyedekinin yarı parasına depoyu euro dizelle doldurdum arabanın sesi
    azaldı ve menzili arttı kullandığım mazot türkiyedekine göre oldukça kaliteliydi şiddetle tavsiye ederim onun
    haricinde ucuz mazot almak bence rus ruleti gibi bir şey ağır vasıtalar hariç
  • gebze center lukoil acilisi var bugun, gece 24 e kadar indirimli

• rami m-store da lukoil acilisi var bugun, detayli adres sormayin bilmiyorum cebe mesaj geldi yazdim

• Antalya Burdur arasi 4.05 e kadar mazot satan istasyonlar var, eurodiesel olduguna yemin ediyorlar pompadan ornek veririz isterseniz diyorlar

• quote:

termosos bulvarında moil açılmış demirörenin kendisininmiş. ben 1 kez aldım şuan bi sıkıntı olmadı istasyon tertemiz çok yeni umarım yakıtlarda öyledir.
  • antalya alanya arasi turkuaz istasyonundan 4.05 ten mazot aldik ama 40 litre deposu olan ford fiesta dizel van ceyrek deposu doluyken nedense pompaya gore 39,5 litre mazot aldi, artik yedek depo mudur pompa cok mu marifetlidir onu bilemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: sercibenim

quote:

termosos bulvarında moil açılmış demirörenin kendisininmiş. ben 1 kez aldım şuan bi sıkıntı olmadı istasyon tertemiz çok yeni umarım yakıtlarda öyledir.

Bugün önünden geçtim mazot 4.05'ti.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Antoil

Firma sahibi güvenilir bir insan. Türkiye'nin en çok burgerking frenchisine sahip insan.
    Bir de Antalya'nın neresinde bilemeyeceğim mevlana petrol firma sahibinin kendi istasyonuymuş.

Antalya da erdemler petrol güvenilirdir.Firmanın Opet-Po-BP-Shell istasyonları vardır.

Real'in aşağısındaki Total doco ve karşısındaki Shell istasyonu firmaların kendi işlettiği istasyonlardır.

• Ne yalan söyleyeyim ucuzsa vardır bir illeti diyerek,fiyatı düşük istasyonlara hiç yönelmedim.

Opet'le başladım.Şimdi Shell'e geçtim.Bir sıkıntı yok gözüküyor.Sürekli Maslak Shell'den alırım yakıtı.Aynı istasyondan almak her zaman önemlidir diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.