Şimdi Ara

Ucuz Tabletler Nasıl Bu Kadar Ucuz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snowZi*

quote:

Orijinalden alıntı: B@man

quote:

Orijinalden alıntı: Treth

benim bu dikkatimi çekmişti.

http://www.n11.com/codegen-ultimix88-8-cift-cekirdek-tablet-P13235550

500mah pil var pilden çalmışlar

görünce bu ne lan dedim

Donanımhaber de konusu var bu tabletin pil için 5000 yazıyor ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: Çaylanan Adam

quote:

Orijinalden alıntı: marantz

çünkü hepsi çin çöpü

Onlar çöpse benim tvnin smartı leş hocam.

Android stick veya android tv box alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kirmizibarnakliadam

quote:

quote:

çünkü hepsi çin çöpü

Bizde samsung smart tv var ama ne yapmayi bekliyodunki biz film izlemek icin kullaniyoruz.

Bazen film izlerken öyle kasıyor ki volume+ yapıyorum 3-4 saniye sonra etki ediyor

Tarayıcı zaten boşuna konmuş, scroll falan yaptığında öteki gün geliyor görüntü. Dizi izletmiyor internetten bu kadar kasmayla tabi.

Smart olmayan bir tv alıp android stick taksam uçardı.

• A101'in kampanyalarında vardı Hi Level t703 tablet 149 tl'ye. Aldım pişman değilim. Eksisini daha görmedim. 16 gb hafıza, 1 gb bellek, 1. ghz işlemci yetiyor. Denediğm tüm uygulamalarda hiçbir sorun çıkarmadı. 400 tl daha verip işlemci çift çekirdek olsa ne olur değer mi? Altı üstü tablet o kadar donanımlık bir işiniz olmayacaktır kesinlikle. Tarayıcı konusunda sıkıntı çekiyorsanız ekstra bir browser kurun örn. dolphin browser flash desteği dahi var takılma kasılma yok. Adamlar adet fazlalığından ve marka hacminden kazanıyor. Aynı tableti apple ve ya samsung yapıyor olsaydı emin olun 149 tl'nin misli misli fiyatı olurdu.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kirmizibarnakliadam

quote:

quote:

çünkü hepsi çin çöpü

Bizde samsung smart tv var ama ne yapmayi bekliyodunki biz film izlemek icin kullaniyoruz.

Bazen film izlerken öyle kasıyor ki volume+ yapıyorum 3-4 saniye sonra etki ediyor

Tarayıcı zaten boşuna konmuş, scroll falan yaptığında öteki gün geliyor görüntü. Dizi izletmiyor internetten bu kadar kasmayla tabi.

Smart olmayan bir tv alıp android stick taksam uçardı.

Internet fiber olmadigi icin 720 takilioz yoksa 1080p her turlu hem evde kimse yokken buyuk ekranda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçen yıl Kliksa' dan 60 liraya tablet aldım.
    Alır almaz 16 yaşındaki yeğene hediye ettim. Anlattığına göre 3 - 4 ay kullanmış sonra mefta olmuş.
  • quote:

2000 liralık smart tv'nin smartlığından illallah ettim, kasım kasım kasılıyor hiçbir şey yaptırmıyor, bu tabletlerden ya da android stick alacağım böyle giderse. Smart dediler stupid çıktı bu

hocam sen yanlış yapmışsın 1000tlye güzel bi tv alacaktın birde 1000tlye bir tablet hdmi dönüştürücü ve hdmi kablosu alacaktın sonra ne yapacaksan yapacaktın
  • bu cihazda batarya 5000 lik miş. linkte yanlış yazılmış.
  • bime gelicek exper tablet alınır mı internete girmek ve ders notlarını içine koymak için
  • quote:

Orijinalden alıntı: 427

quote:

2000 liralık smart tv'nin smartlığından illallah ettim, kasım kasım kasılıyor hiçbir şey yaptırmıyor, bu tabletlerden ya da android stick alacağım böyle giderse. Smart dediler stupid çıktı bu

hocam sen yanlış yapmışsın 1000tlye güzel bi tv alacaktın birde 1000tlye bir tablet hdmi dönüştürücü ve hdmi kablosu alacaktın sonra ne yapacaksan yapacaktın

aynen öyle. aceleye getirdim pişman oldum.

• quote:

Bu nedenden lgnin çoğu Tv'si çift çekirdekli

• quote:

Orijinalden alıntı: İplenmemekten Bıkan Adam

quote:

Bu nedenden lgnin çoğu Tv'si çift çekirdekli

Benimki de lg ve çift çekirdekli (La660s)

sanırım yazılımda zıçmışlar

• 200 liraya kadar günlük basit işleri kolaylıkla halleden tabletler var.En ful özelliklisi bile bir ipadden daha ucuz ve kullanışlı.
  • Örneğin?

• 1 GB bellek varda bellek hızı kaç? DDR kaç? tek kanal mi çift kanal mi bellek yoluna sahip? 4 çekirdekli bir cpu ya sahip ama mimari ne durumda? GPU dan bahsetmiyorum bile. 4 çekirdek derler ama cortex a5 tabanlı saçma sapan bir işlemci çıkar o zaman neden ucuzmus anlarsınız.

• 200? Full?

• quote:

Orijinalden alıntı: oacar84

200? Full?

En özelliklisi bile derken 200 liralıklardan bahsetmiyordum.
  • Kalitesiz malzeme, yalan yanlış bilgiler ve dahası...
    Arkadaşım için bir tablet aldım 1 hafta denedim elimde patladı ..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.