Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (79. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.481
Cevap
1.293
Favori
1.469.893
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: iogurer

Merhabalar,

9-10 haziran (Sabah 7) gidiş, 16 haziran (Aksam 18) donus istanbul - new york ariyorum. En uygun fiyat nedir acaba?

1 hafta evvel gelseydiniz size 25% indirim yapardım. Ama kampanya bitti o tarihlere. Yazık olmuş :(
  • 13 kişilik kafile için 20-30 temmuz arası istanbul-malaga gidiş barcelona-istanbul dönüş tekliflerinizi iletebilir misiniz arkadaşlar?
  • Ağustos başında Ankara-Stockholm gidiş ve 5 gün sonra dönüş için teklifleriniz olur mu?
    teşekkürler.
  • 15-25 Haziran gidiş, 31 Temmuz - 10 Ağustos dönüş şekilde Antalya-Phoenix bilet alacağım. THY'de 3150 liraya denk geliyor, aktarma az olduğu için tercihim THY. Daha uyguna alabiliyorsak değerlendirmek isterim.
  • 3 Aralık gidiş - 13 aralık dönüş olacak şekilde Bangkok THY bileti arıyorum.Tekliflerinizi bekliyorum.Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogangoxel -- 14 Mayıs 2013; 20:56:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: datox

Ağustos Gidiş Dönüş / Tüm Yurtdışı (Sadece Uzun Uçuşlar ve Avrupa)

Eylül Gidiş Dönüş / Uzakdoğu

Ekim Gidiş Dönüş / Tüm Yurtdışı (Sadece Uzun Uçuşlar ve Avrupa)

biletlerinize minimum %20 hatta %30'lara varan indirimler yaparım. Rota ve tarihleri bildirin, size fiyat teklifi yapayım.

Pm gonderdim. Tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @denizinpiri nickli arkadasimiza 1 adet bilet verilmistir . Kalan alabilecegim bilet adeti son 2 ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UGURUM79 -- 14 Mayıs 2013; 23:48:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kotam dolmuştur , şu an için yeni bilet alımı yapamıyorum.
  • arkadaşlar attorney at law'dan alıyordum biletleri ama kendisi daha fazla yardımcı olamıyor. haziran ayındaki bir gidiş için tek kişi. ankara'dan minsk'e (istanbul aktarmalı olacağı %"100) bilet arıyorum uygun fiyatlı. ulaşabilir misiniz pmden?
  • Ağustos Gidiş Dönüş / Tüm Yurtdışı (Sadece Uzun Uçuşlar ve Avrupa)

Eylül Gidiş Dönüş / Uzakdoğu

Ekim Gidiş Dönüş / Tüm Yurtdışı (Sadece Uzun Uçuşlar ve Avrupa)

biletlerinize minimum %20 hatta %30'lara varan indirimler yaparım. Rota ve tarihleri bildirin, size fiyat teklifi yapayım.
  • 15 agustos ankara - leipzig 25 agustos civarı da dönüş bilet fiyatları alabilir miyim
  • 23 Eylül gidiş 26 Eylül dönüş günler birkaç gün esnek olabilir İtalya Bologna veya Milano veya Venedik için 3 kişilik istanbuldan uygun fiyatlı bilet arıyorum...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan78

quote:

Orijinalden alıntı: furuncu64

pegasus'tan %20 indirimli bilet temin edilir

hocama tesekkür ederim.bugün iki kişilik gidiş-dönüş italya bileti aldık.sorunsuz ve hızlı bir alışveriş oldu.

rica ederim hocam ben teşekkür ederim.
  • Merhabalar arkadaslar, hayirli isler dilerim oncelikle.

Gidis 24 Temmuz, Sao Paulodan Istanbul Ataturke,

Donus 28 Agustos, Istanbul Ataturkten Sao Pauloya,

Simdiden tesekkur ederim...
  • Arkadaşlar merhaba,
    Temmuz ortası için Berlin - İstanbul uçuşu arıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?
  • THY Elite Gold Kart satıyorum fiyatım 2000 TL ye inmiştir. Bu fiyatın altını teklif etmeyiniz. Ayrıca yurtdışı çıkışlı İstanbul varışlı ve Comfort Business uçuşlarınız için ayrıca teklif isteyiniz. Bilet fiyatı 1500-2000 TL altındaki biletlere indirim yapamıyorum.

Özellikle Nairobi uçuşlarınızda % 30 lara varan indirim yapabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cinematic -- 16 Mayıs 2013; 17:14:45 >
  • Skyscanner sitesinden alınan biletler güvenli mi? Özellikle bravofly hakkında ekşisözlükte iyi şeyler yazmıyor. Bu konuda yardımcı olabilecek olan var mı?
  • 21 kasım Berlin->Duesldorf 1 kişi 86 TL fiyat aldım.Daha ucuz bir fiyat teklifi verebilirmisisniz.
    Onaylı rezervasyon şart..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.AzmiCansever -- 16 Mayıs 2013; 12:57:03 >
  • pazartesi günü itibariyle 2 kişilik kota açılacaktır . uzakdoğu biletlerinde , bazı amerika biletlerinde yardımcı olabiliyorum. arzu eden arkadaslar pm den ulaşabilirler.

ayrıca min 3 kişi ve 600 tl üstü olmak kaydıyla yurtiçi biletlerindede yardımcı olabiliyorum.
  • 400 euroluk avrupa bileti indirim yapabilecek olan var mı? thy den

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.