Şimdi Ara

Uçuran Paket Kampanyası Akşam 6'dan Sabah 6'ya 100 Mbps Ekonomik Paket (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
2
Favori
7.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler cevabınız için. Evet doğrudur siteye girince ana sayfada 1 Temmuz'a kadar uzatıldığı gözüküyor. Tahminlere göre yılbaşına kadar devam edeceği konuşuluyor.
  • kullananlar görüşlerini iletebilir mi paket hakkında
  • quote:

Orijinalden alıntı: ummi

kullananlar görüşlerini iletebilir mi paket hakkında
    1 hafta oldu bağlatalı.Süperonline verdiği internetten memnunum. Modeminden memnun değilim. 18:00 sonra yaptığım ölçümlerde 200 mbps görüyorum.Modemin 5 g sinyali kötü.Yaptığım araştırmalarda bunun olması da normalmiş.Hemen yan odada ve arka odada 5 g ile internete bağlanamıyorum.2.4 g sinyal dalgaları ile bağlanıyorum. 5g ile bağlanabilmek için bir menzil genişletici aldım. 17:00 sonra genellikle internete girdiğimden bu paket oldukça tatmin etti.Süperonline 24 saat 100 mbps interneti 200 lira olduğunu düşündüğümüzde kesinlikle tercih edilmesi gereken bir paket.
  • internetiniz kaç günde bağlandı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sweet81

Bende bu pakete yeni gectim su an icin problem yok
    Merhaba, hız verileriniz güncel mi? akşam upload hızı 20mbps oluyor mu?
  • torrent'te 5mbit hızı geçmiyor. sanırım sınırlamışlar. sizde de aynı mı?
  • Hız geçişi sırasında internet bağlantısı kopuyor mu?
  • seckinim kullanıcısına yanıt
    Hayır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Liberty Citizen kullanıcısına yanıt
    Her zaman 5 mbit upload veriyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kablonete kızıyordum akşamları hız düşürüyorlar diye bunlar günün yarısında hızı 25 yapıyorlarmış üstüne daha pahalı beterin beteri var
  • taydag kullanıcısına yanıt
    teşekkürler de çok geç cevap verdiniz 1 ay olmuş :) bu sürede kendim aldım kullanıyorum haftalardır
  • Liberty Citizen kullanıcısına yanıt
    Memnun musunuz? Hız değişimleri stabil mi?

• evet memnunum, sadece hiz degisim saatleri cok bire bir degil, 1 saat gecikiyor hizlanmasi bazen, bazen de gunduz 12 1 e kadar hızlı kaliyor garip bir sekilde. ama pingim speedtest te 4 civari cikiyor her hizda, kopma sorunu da yok

• Avrupalinin elinin kiri olan 100 mbp burda millete lütuf gibi "zaman zaman" sunuluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün bağlattım bu tarifeden ancak ne yazık ki 25 mbps üstüne çıkmadı aradım müşteri hizmetlerini her şey normal dediler ne yapacağımı şaşırdım boşuna türknet'ten vazgeçtim süperonline pişman edecek gibi.Uçuran Paket Kampanyası Akşam 6'dan Sabah 6'ya 100 Mbps Ekonomik Paket
  • Eski Gece Kuşu tarifesi değil mi bu ya :D ondan iyi derler o 00:00-06:00 arası idi
  • rerman kullanıcısına yanıt

Hala kullanıyor musunuz, kullanıyorsanız memnun musunuz güncel olarak

• thelordof kullanıcısına yanıt

Hocam ilk başlarda sorun yaşadım ancak bir kaç görüşmeden sonra düzelttiler şu anda problem yok.

• Tamam hocam. Şimdi fiyatı biraz artmış. Sizin zamanlarda iyiymiş fiyatı .

• Taylesoff kullanıcısına yanıt

Güncel olarak memnun musunuz?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.