Şimdi Ara

Üçüncü Binyıl Akademi YAZILIM UZMANLIĞI KURSUMU Devrediyorum HAFTAYA BAŞLIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yorum atarsanız mesaj olarak cep numaramı veririm

Toplam 240 Saat sıfırdan yazılım eğitimi kursumu devrediyorum kurs üçreti 33 bin TL . İşe başladığım için vaktim yok. 25 bin olarak devretmeyi düşünüyorum. Belki konuşursak duruma göre daha da fiyat düşebilirim.

https://www.ucuncubinyil.com/egitim/yazilim-uzmanligi-mcsd-kursu/ bu linkten detaylara ve öğrenci yorumlarına bakabilirsiniz

YAZILIM UZMANLIĞI KURSU

C# programlama dili ve Microsoft .NET ile yazılım geliştirmeyi sağlayan, veritabanı ve web uygulamaları geliştirebileceğiniz uzmanlık eğitimidir. Bu program sürecinde dünyada en yaygın olarak tercih edilen programlama dillerinden C# programlama dilini, web yazılım geliştirme frameworklerini ve ASP.NET MVC ve ASP.NET Core alanlarında uzmanlaşacaksınız. Veritabanı sistemlerinde en çok kullanılan Microsoft SQL Server üzerinde programlama yapmayı öğrenecek ve web servisleri geliştireceksiniz. Kursiyerlerimize C#’ın tam uyumlu olduğu Object Oriented Programming ile yazılım geliştirme süreçlerinde profesyonel bir bakış açısı kazandırmak hedeflenmektedir. Web Tasarım Kursu içerisinde Html, CSS, Javascript,Jquery,Bootstrap ve Seo teknikleri programlarının yanı sıra Web Sitelerinin tasarlanması ve yönetimi dahil tüm süreci kendisi yapabilir duruma geleceksiniz. Kursun sonunda kişisel web sitesi, E-Ticaret sitesi , emlak sitesi , haber sitesi gibi sitelerin arayüzlerini tasarlayabilir ve çeşitli ekranlarla uyumlu Responsive Web Siteleri oluşturabilirsiniz. Bu eğitimde ASP.NET MVC ile web uygulama geliştirme sıfırdan ileri seviyeye kadar detaylı olarak anlatılmaktadır.

.NET Platformunun MVC yapısının en temel tasarım kalıbı olan Model View Controller mimarisi esas alınarak anlatılmaktadır. Asp.Net Core farklı platformlarda (cross platform – Windows, Mac ve Linux) çalışabilen web uygulamaları geliştirme kütüphanesidir. Kursta ASP.NET Core MVC uygulamaları geliştirmeyi öğreneceksiniz. Kurs süresince, ASP.NET Core ve MVC deseni detaylı olarak öğreneceksiniz.

Öğrenilen tüm konular kurs sonunda geliştirilen bitirme projesinde bütünsel olarak işlenecektir.

NEDEN BU KURSU ALMALISINIZ

Türkiye’de az sayıda kişinin olduğu konularda uzman olun.

İş arayan değil, aranan biri olacaksın.

Büyük şirketlere girmen çok kolay olacak.

Gelirin Türkiye standartlarının çok üzerinde olacak

Müdür, şef gibi pozisyonlara terfi alman çok kolay olacak

Kursa ödediğin ücretin kat kat fazlasını amorti edeceksin

KARİYER FIRSATLARI

Şimdinin ve geleceğin en popüler mesleklerinden biri olan yazılım uzmanlığı, kurumumuzda sektörün içerisinden gelen eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir. Yazılım dünyasında teoride çok şey bilmek bir şey ifade etmiyor. Çünkü teoride gösterilen bazı işlemler gerçek hayatta hiçbir zaman gerçekleşmeyecek şekilde olabiliyor. Üçüncü Binyıl Akademi olarak sizlere sektörde uzmanlaşmış eğitmenler tarafından, sektörde gerçekleştireceğiniz uygulamaların eğitimini vermekteyiz.

SERTİFİKA KALİTEMİZ

Uluslararası Şirketler Tarafından Bilinen Üçüncü Binyıl Akademi Başarı Sertifikası İle; Mesleğinizde Her Zaman

BİR ADIM ÖNDE OLUN!

E-Devlet’te sorgulanabilen

Üniversite Onaylı

Resmi başarı sertifikası

Uluslararası Sertifika

EĞİTİM İÇERİĞİ

Nesne yönelimli bir programlama diline hakim olacaksınız.

VISUAL STUDIO

Windows için IDE projeler üretebileceğiniz ortama hakimiyet kuracaksınız.

EĞİTİM İÇERİĞİ

Nesne yönelimli bir programlama diline hakim olacaksınız.

VISUAL STUDIO

Windows için IDE projeler üretebileceğiniz ortama hakimiyet kuracaksınız.

SQL bağlantısı ve verilerin nasıl işlenip depolandığını öğreneceksiniz.

Web ve masaüstü uygulamaları oluşturabilecek ve kullanabileceksiniz.

ASP.NET’de Model, View ve Controller rollerine bölünerek geliştirebileceksiniz.

Açık kaynak kodlu geliştirme platformu üzerinde gelişeceksiniz.

• dostum kursa yazılmayı düşünüyorum. instagramdan dönüş yapabilirsin. Kullanıcı adım ehrenring

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.