Şimdi Ara

!!! Ücretsiz Ve Kaliteli Bir Ses Kaydedici - FREE Hi-Q Recorder !!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
166.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Paylaşım İçin Teşekkürler
  • arkadaşlar belki sorum saçma olacak ama programı tam anlayamadığım için sormak istedim.karaokesini bulduğumuz bi şarkının üzerine sesimizi kaydetmek istediğimizde,bu programla,aynı anda şarkıyı duyup üzerine kendi sesimizi kaydedebiliyomuyuz bu programla? bi stüdyoda kayıt yapar gibi yani.mikrofon olmadan radyodan vs çalan şarkıları bilgisayara nasıl kaydedeceğimizi de bulamadım.bunların nasıl yapıldığını anlatırsanız sevinirim
  • harika bir program

teşekkürler
  • süper bişey arkadaşım çok saol...
  • mikrofon olmadan bilg.da dinlediğim radyodan bi şarkıyı kayıt edebilir miyim bu prog.la ?
  • Süpersin Rietveld - ;)
  • teşekkür ederim Rietveld
  • Çok teşekkürler. Yalnız kotayı aştığım için şimdi indiremiyorum, Cuma günü denerim.
  • arkadasim linki yenilersen sevinirim link bozuk
  • saol cok ise yarayacak
  • link bozuk
  • Link yenilenmiştir arkadaşlar.Sakin olun küfür yok.

• Link artık çalışmıyor sanırım...
  • çok güzel bi programmış ya link te sorun var sanırım:s:S
  • Program arızalı çalışmıyor
    HATA : cOMPONENT etshapedfrom.ocx or one of its dependencies not correctly registered: a file is missing or invalid
  • yaw link bozuk yenilerseniz sevinirim
  • sağolasın işimi gördü
  • bendede bu programdan var ama ses çok kötü çıkıyor. ayarını nasıl yapabilirim
  • uzun zamandır kullandığım bir program tavsiye ederim
    punk-d nasıl kötü çıkıyor, belki mikrofonunda bir sorun vardır
  • Arkadaşlar ben kendi sesimi pc'ye kaydetmek istiyorum sonrada o sesi düzenlemek efekt vermek, icabında altına müzik eklemek sesi azaltmak kendi sesimi bastırmasın diye..
    bir videodan yada şarkıdan yada filmden konuşmaları çıkatıp sadece müziğini çıkarabilmek..

gibi şeyleri hangi programla yapabilirim.....

Yanlız en önemlisi kendi sesimi pc'ye nasıl kaydedebilirim, mikrofon şart mı? şartsa nasıl bir mikrofon acaba kulaklıkta olan mikrofon mu acaba?

Kısa bir cevap verene çok teşekkür ederim arkdaşlar lütfen yardım edin sorumun cevabını bulamadım bir türlü..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.