Şimdi Ara

Ücretsiz Rosetta Stone Premium Üyeliği (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
43
Favori
18.466
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bunun da 10 katı fiyata devlete yazcak olmasınlar

• Hocam yardimci olur musun maili yazdım 6 haneli sifre yazdim english british sectigimde beyaz hata veren sayfa veriyor geri dedigimde de username password çıkıyor gene yanlis yaptigim neresi bu arada cromeda girdim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: davetsiz07

Hocam yardimci olur musun maili yazdım 6 haneli sifre yazdim english british sectigimde beyaz hata veren sayfa veriyor geri dedigimde de username password çıkıyor gene yanlis yaptigim neresi bu arada cromeda girdim

Şuan girmiyor hocam. Ya millet fazla yüklendi önlem aldılar ya da geçiçi bir sorun olabilir. Daha sonra tekrar deneyin ama eğer bir kere üye olmayı başardıysanız. Mobilden okulu seçip NS kodunu girip o mail ve şifreyle girebilirsiniz.

• İlk mesajdaki twit'de geçen yönergeleri izleyince kolayca yapılıyor. Teşekkürler...

• Uye olmayi basardigimi nasil anlarim bos sayfadan sonra yukarida ingilizce yaziyordu giris yapma ekranında olmus mu

• quote:

Orijinalden alıntı: davetsiz07

Uye olmayi basardigimi nasil anlarim bos sayfadan sonra yukarida ingilizce yaziyordu giris yapma ekranında olmus mu

şuan giriyor geçiçi sorunmuş

• Buradan kayıt olunduğunda bütün derslerin kilidi açık mı görünüyor? Yoksa sadece başlangıç seviyesi için olan dersler mi açık?

• Belki başkalarında denk gelmiş olabilir diye yazıyorum.

Üye olabildim ve ilk dersimi aldım. Bugün başka ders almak istediğimde şifreyi kabul etmiyor. Şifremi unuttum dediğimde ise kayıtlı e-postaya geldiğini söylüyor ancak bir türlü ulaşmadı

• captainfb C kullanıcısına yanıt
    Hayır tüm dersler açık değil. Bir işe yaramaz yine para istiyor program

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • dersi başarı ile tamamlamadan sıradaki ders açılmıyor arkadaşlar normal bu

• çok teşekkürler, uzun zamandır ihtiyacım vardı. mobil harici bilgisayardan imkan sağlıyor mu acaba rosetta stone?

• Evet

• YaptikBirHataKomiserBey Y kullanıcısına yanıt

şirket bilgisayarındayım çok kurcalayamıyorum nasıl yapıyoruz kısaca özetleyebilir misiniz?

• Bende yoldayım. Tivit zaten özet bir kaç kişi mesajlarda nasıl daha kolay yapılır yazdı. Bilginize

• McOrco kullanıcısına yanıt
    PC de istediğimiz yerden başlıyorduk bir de dediğiniz gibi yapayım

• Ama ücret ister mi full sürüm olsa ?

• Başka diller öğrenemiyor muyuz?

• Ben aynı linke bu sefer telefondan değil de bilgisayardan girdim.
    Aynı kullanıcı adı ve şifre ile bu sefer farklı dil seçtim.
    Ayrıca veritabanından girerken yanlış çevirmedi isem sadece o kısımdan dil ayarı yapılabiliyor yazıyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ücretsiz Rosetta Stone Premium Üyeliği
    Ücretsiz Rosetta Stone Premium Üyeliği
    Ücretsiz Rosetta Stone Premium Üyeliği

Rosetta stone nun öncelikle çoklu dil olan 25 dil gibi programa sahip olmalısınız.Ondan sonrası program tam sürümü ve limitsiz olmalı.Helede programın kodu ile oynayıp limitsiz yapabilen varsa sonsuz kere kullanır.Bu işlerden anlayan birinden sene 2010 da bayağı yüksek ücret verip aldığım   ana kalıp var işte o ana kalıp ile tüm diller sorunsuz çalışıyor yaklaşık 11 senedir kullanıyorum.Dediğim gibi limitsiz olunca istediğin dili seçer ister sıfırdan başlar ister ortadan başlar istersen en son levele girer dersi çalışırsın mesele bu.Bazı üyeler  yazmış yorumlarda dersleri doğru cevap vermeyince bölüm atlanmıyor gibi.O kısıtlı versiyon olduğu için atlamıyor.

Bende 25 dil olanı var tam sürüm limitsiz yani istediğin dile gir nerden istersen ordan başla mesele

bu.Böyle limitsiz elinizde olursa sorunsuz kullanırsınız.Bu tip kısıtlı rosetta

stone bazı özel üniversitelerede vermişler  yalnız beleş verdiğini sanmam 1 seneliğine

belki üniversiteden 50-100 bin usd almıştır beleşe vereceğini ben sanmam.Belli

sayıda kullanıcı ve belli limit nerden biliyorsun dersen biri ile 2 ay önce

görüştüm dediği artık rosettaya giremiyoruz 1 sene kullandık artık girmiyor

sistem kabul etmiyor diyor neden dersiniz?limit doldu olay bitti.Üniversite

belki para yatırması istendi yeniden oda yatırmadı bloke etti.Gene birkaç

arkadaş yazmış yorumlarda bunda dersler basitte uçak diyelim o dilde uçak der 4

resim verir işte o resimde uçağı doğru yanıtlarsan okey işareti verir yanlış da

x işareti atar.ileri seviyelerde level atlarsın.

Geçen sene doktor birine sattım 1 adet adam sonra aradı ya bunda türkçe anlatım yokmu.Hocam dedim rosetta nın hiç bir versiyonunda türkçe anlatım yoktur.Mantığına ters zaten:))Ücretsiz Rosetta Stone Premium Üyeliği 

İşte basitten başla ve öğren mantığı her dili.

ana amazon sitesinde Rosetta Stone Learn UNLIMITED Languages| Lifetime Access - Learn 24 Languages|

diye satıyorlar 180 usd yede mesele şu alanlardan duyduğum zamanla o kodu bile engel attıkları.Ücretsiz Rosetta Stone Premium Üyeliği 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kazımbey -- 28 Aralık 2021; 16:15:7 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.