Şimdi Ara

[ ÜCRETSİZ ] Otomatik Fiyat, Teklif Karşılaştırma (Excel)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
4.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Firmanızın farklı şirketlerden almış olduğu fiyat tekliflerini hızlıca karşılaştırıp en ucuz sepeti sizlere sunabilecek bir excel dosyası hazırladım. Almış olduğunuz fiyat tekliflerini excel dosyasına işleyerek ürün bazında en ucuz fiyat veren firmaları, hangi ürünleri hangi firmadan almanız gerektiğini, ürünlerinizin ortalama maliyetini, ek maliyetlerle beraber (kargo vb.) hangi firmanın en ucuz teklif verdiğini kolaylıkla görebilirsiniz. Bu excel dosyası sayesinde almış olduğunuz teklifler arasında boğulmadan kendinize ekonomik olarak optimize edilmiş bir sepet oluşturabilirsiniz.

Excel Görüntüleri

Excel dosyasının demo versiyonu blogumda mevcuttur. Detaylı bilgi ve excel dosyası için blog üzerinden yorum atarak bana ulaşabilirsiniz.

[ ÜCRETSİZ ] Otomatik Fiyat, Teklif Karşılaştırma (Excel)hazirsablonlar.blogspot.com
    Excel için Otomatik Fiyat Karşılaştırma Şablonu
    https://hazirsablonlar.blogspot.com/2021/03/excel-icin-otomatik-fiyat-karsilastirma.html

• hocam dün böyle bişeye ihtiyacım oldu bugün araştırdım seni buldum. sanki beni duymuşsun da koymuşsun. bir de 11 nisan doğum günüm ne güzel denk getirdin hediye gibi oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: venediklib

hocam dün böyle bişeye ihtiyacım oldu bugün araştırdım seni buldum. sanki beni duymuşsun da koymuşsun. bir de 11 nisan doğum günüm ne güzel denk getirdin hediye gibi oldu

Doğum gününüz kutlu olsun o zaman hediyenizi beğenmenize sevindim [ ÜCRETSİZ ] Otomatik Fiyat, Teklif Karşılaştırma (Excel) 

• günaydınlar öncelikle emeğinize sağlık ancak tabloyu nasıl indireceğim çözemedimjavascript:void(0)

• 1

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.