Şimdi Ara

Ücretsiz olarak ABD telefon numarası alın(sip için)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
6.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar konu açan falan olmuş diye yazıyorum tekrar, zaten bu yazıyı voip aboneliği hakkında konuma yazmıştım ordan c/p yapacağım.

IPKALL
    http://phone.ipkall.com/ipphone/
    bu adrese girin:
    şimdi SIP tıklı kalsın.
    Choose Area Code for your IPKall Number: Buraya almak istediğimiz alan kodunu seçelim.
    SIP Phone number: burda sağlayıcımıza ait olan kullanıcı adımızı girelim(yani voipraider, smsdiscount, nonoh gibi firmalara giriş yaptığımız kullanıcı adı)
    SIP Proxy: (ex. fwd.pulver.com) : Buraya servis sağlayıcımıza ait olan SIP proxy ini girelim. Bu proxy i sağlayıcınızın sitesinde SIP sekmesinde bulabilirisniz örneğin:
    http://www.nonoh.net/en/sipp.html
    Burda sip.nonoh.net şeklindedir.
    Email Address: buraya gerçek e-mail adresinizi girin, yani kullanılır olsun.
    password ipkall a giriş yapmanız için gerekli olacak password u girin.

Güvenlik kodunu girip submit edin.

Eee ne olacak şimdi?
    Bu soru mu geçti aklınızdan.
    IPKall yöneticileri bakıcaklar bilgilerinize, size belirttiğiniz alan koduna ait telefon numarası vericekler(bunu rastgele yapıyorlar) bu numarayı mail adresinize yolluyorlar.
    Daha sonra o numarayı milletle paylaşabiliyorsunuz.
    Unutmayın numaranız amerika'ya kayıtlıdır. Bu yüzden birsürü Voip firması tarafından çok ucuza aranmaktasınız.

360-xxx-xxxx gibi bir numara aldıysanız buna başına +1 koyarak aranabilirsiniz. Ayrıca başka voip firmasına geçerseniz ayarlardan yeni bilgilerinizi girebilirsiniz.

Not: 30 gün boyunca arama almaz iseniz, servis kapanıyor...

Not2: Bunu sip dışında denemedim çalışıp çalışmadığı hakkında ufak bir bilgim bile yok...

• Teşekkür ederim buna kayıt olmuştum ama daha hala mail gelmedi. Ayrıca ben kullandığım programdan ayarları değiştiremiyorum. Voip-in kısmı aktif değil. Nasıl aktif hale gelecek?

Ücretsiz olarak ABD telefon numarası alın(sip için)
  • valla onu değil de, x-lite gibi sip programı kullanırsanız daha iyi olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThisisaNightmare -- 1 Mart 2009; 20:36:17 >
  • birde 3 gün sonra geliyor onay maili
  • sip numarası askerde çok işimi görmüştü.evde bulunan pc de açık bulunan almanya numaramı ankesörden arıyordum.onlar numaramı görüp açmadan beni arıyorlardı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: atorbaci

sip numarası askerde çok işimi görmüştü.evde bulunan pc de açık bulunan almanya numaramı ankesörden arıyordum.onlar numaramı görüp açmadan beni arıyorlardı.

almanya numarası nerden aldınız? bu bilgiyi bizimle paylaşırsanız seviniriz.
  • Aynen banada lazım acil :D
  • http://phone.ipkall.com/ipphone/

Bu site çalışmıyor
  • İnterntetten araştır :)
  • beyler o yöntem çalışmıyor buyrun abd numara alma ücretsiz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.