Şimdi Ara

Ücretsiz Navigasyon içeren Ovi Maps 3.04 yayınlandı...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
16.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Nokia'larda ücretsiz navigasyona olanak sağlayan Ovi Maps 3.03'ten sonra,
    güncellenmiş, daha tutarlı, daha problemsiz çalışan Ovi Maps 3.04 yayınlandı.
    İndirmek için;http://maps.nokia.com/
    .
     Ücretsiz Navigasyon içeren Ovi Maps 3.04 yayınlandı...

.
    Ya da "ben burdan bulamam, bana direk sis dosyasını ver" diyorsanız; (Aradaki "-" kaldırılacak)
    .
    Maps 3.04 S60v5 Cihazlar için (N97, N97 mini, X6, 5800 XP, 5230, 5235)
    http://rapid-share.com/files/389920645/maps_installer_3.04_10wk17_b07_s60_5.0.Nocs.sis
    .
    Maps 3.04 S60v3.2 Cihazlar için (N86 8MP, 6710 Navigator, 6720, 6730, E72, E55, E52, C5)
    http://rapid-share.com/files/389921690/maps_installer_3.04_10wk17_b07_s60_3.2.Nocs.sis
    .
    Maps 3.03 Lite S60v3.1 Cihazlar için (E71, E66)
    http://rapid-share.com/files/372961748/nokia_maps_3.03_10wk11_b04_s60_3.1_rom.Nocs.sis
    .
    Bunlardan sonra telefona ülke haritalarını yüklemek gerekiyor. Aşağıdaki program bunun için gerekli.
    Nokia Map Loader (Tüm modeller)
    http://rapid-share.com/files/341255461/NokiaMaploaderSetup_ENU.exe
    .
    Edit (sayfa yapısı düzeltildi, Map Loader eklendi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TsG -- 24 Mayıs 2010; 13:55:10 >

• paylaşım için sağol arkadaşım

şöyle bir durum var ki telefonu dün aldım malum acemilik var, bu dosyayı nasıl telefona işler halde atabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: grimser

paylaşım için sağol arkadaşım

şöyle bir durum var ki telefonu dün aldım malum acemilik var, bu dosyayı nasıl telefona işler halde atabilirim?

Linkteki sis dosyasını bilgisayarınıza çektikten sonra,dosyayı data kablosu ile cep telefonunuza atabilirsiniz.(Hafıza kartına atın,telefondan dosya yöneticisine girip manuel olarak install'ı başlatın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aveada

quote:

Orijinalden alıntı: grimser

paylaşım için sağol arkadaşım

Linkteki sis dosyasını bilgisayarınıza çektikten sonra,dosyayı data kablosu ile cep telefonunuza atabilirsiniz.(Hafıza kartına atın,telefondan dosya yöneticisine girip manuel olarak install'ı başlatın.

Ek: Haritayı çalıştırabilmeniz için Türkiye Haritası'nıda beraberinde indirmeniz gerekmektedir.Forumda vardı ama bulamadım şuanda(cties klasörü olarak)

Biraz araştırın bulamazsanız upload edeyim ben

• nokia navigasyon işini gün geçtikçe iyice geliştiriyor.Helal olsun valla
    henüz haritaları ve poileri garmin yada ndrive kadar iyi olmasada zamanla yetişeceğini düşünüyorum
  • zaten bedava olan ve indirmede sıkıntı yaşanmayan bir program neden rapidshare e yüklenir merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IRFUN4EVER
    zaten bedava olan ve indirmede sıkıntı yaşanmayan bir program neden rapidshare e yüklenir merak ediyorum.

hocam, daha önceden siteden bulamayanlar olmuştu. O yüzden koydum rapid'e, benim için de uğraş oluyo sonuçta. Amaç kolaylık olsun bilmeyen arkadaşlara...
  • eyvallah hacım iyi düşünmüşsün sein gibi duyarlı arkadaşlar arttıkça gelişir böyle forum sağolasın hemen indirp deniyorum tekrar sağol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IRFUN4EVER

zaten bedava olan ve indirmede sıkıntı yaşanmayan bir program neden**** e yüklenir merak ediyorum.

Bildiğim kadarıyla indirirken ham dosyayı elde edemiyorsun. Nokia Map Loader veya Ovi Suite indiriyor ve kuruyor fakat indirdiği dosya görünürde olmuyor. Format vs. işlemi sonrası bir de internet yoksa ham dosyanın olması iyi oluyor.
  • kullanan varmı cok yuklyen olmus bende dahıl ama tumselık gprs dısında ınternet seceneklerınde acık olması gerekıyor yanı kontur yemeden kullanamıyoruz oncekı versıonda kı gıbı.konum bulmuyor ha ınetrnetı acarsanız cok super buluyor hemen.yoksa yok.kullanan varmı hıc kontur yemeden kullanan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zonguldakspor

kullanan varmı cok yuklyen olmus bende dahıl ama tumselık gprs dısında ınternet seceneklerınde acık olması gerekıyor yanı kontur yemeden kullanamıyoruz oncekı versıonda kı gıbı.konum bulmuyor ha ınetrnetı acarsanız cok super buluyor hemen.yoksa yok.kullanan varmı hıc kontur yemeden kullanan?

Dediğin gibi sadece "Tümleşik GPS" seçili ise konumunu çok geç buluyor. En iyisi 100MB'lik bir data paketi almak. Hem maillerini de kurarsın, arada internet'e da bağlanırsın, konumlamada da sorun yaşamazsın...
    .
    Faturalı hatlarda 9TL civarında operatöre göre, kontörlü hatlar için de data paketleri var...
  • quote:

Ek: Haritayı çalıştırabilmeniz için Türkiye Haritası'nıda beraberinde indirmeniz gerekmektedir.Forumda vardı ama bulamadım şuanda(cties klasörü olarak)

Hocam, şu Türkiye haritasını da bir upload etsen iyi olacak
    Nokia'nın Ovi Maps sitesinden bulmayı beceremedim ben
  • acaba eski sürümü olan 3.03 ' den farkı nedir ki kullanan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zonguldakspor

kullanan varmı cok yuklyen olmus bende dahıl ama tumselık gprs dısında ınternet seceneklerınde acık olması gerekıyor yanı kontur yemeden kullanamıyoruz oncekı versıonda kı gıbı.konum bulmuyor ha ınetrnetı acarsanız cok super buluyor hemen.yoksa yok.kullanan varmı hıc kontur yemeden kullanan?

nasıl yaw internet açık olmadan kullanılmıyor mu ? öyle şey olur mu yaw
  • arkadaslar n82 için hangisi bilen varmı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenman

quote:

Ovi Maps Türkiye Haritası

http://www.4shared.com/file/125921035/6db75e08/cities.html

Linkteki dosyayı bilgisayarınıza indirin.Dosyayı data kablosu aracılığıyla hafıza kartına kopyalayın (cties klasörü olarak).Sonra 'Haritalar' uygulamasını başlatın,harita çalışacaktır.

Link 1.mesaja eklenirse daha iyi olacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orkunby -- 24 Mayıs 2010; 13:30:42 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fenman

quote:

Ovi Maps Türkiye Haritası

http://www.4shared.com/file/125921035/6db75e08/cities.html

Linkteki dosyayı bilgisayarınıza indirin.Dosyayı data kablosu aracılığıyla hafıza kartına kopyalayın (cties klasörü olarak).Sonra 'Haritalar' uygulamasını başlatın,harita çalışacaktır.

Link 1.mesaja eklenirse daha iyi olacaktır

Map Loader'ı ekledim, bunula istenildiği zaman istenilen ülkenin haritası ve ses dosyaları yüklenebilir...

• Beyler ben bu haritayı önce telefona yükledim sonra verdiğiniz Ovi Maps Türkiye haritasını depo hafızasındaki CITIES klasörünün içine attım sonra öylesine bakınırken Erzincan,Bingöl'e baktım beyaz olarak gösteriyo ama yollar evler falan yok.Bu normalmi yoksa ben yapamadımmı
  • N95 için yok galiba ?

baya geri kaldım galiba bu konularda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zakkuivi

Beyler ben bu haritayı önce telefona yükledim sonra verdiğiniz Ovi Maps Türkiye haritasını depo hafızasındaki CITIES klasörünün içine attım sonra öylesine bakınırken Erzincan,Bingöl'e baktım beyaz olarak gösteriyo ama yollar evler falan yok.Bu normalmi yoksa ben yapamadımmı

Her şehir yok hocam, nüfusun yoğun olduğu yerler var, nüfus olarak %50'den fazlası kapsanıyor ama alan olarak bakarsan çok az bir alan. Büyükşehirler, bazı şehir merkezleri ve tatil yöreleri kapsanıyor...
    .
    Nokia Betalabs'de "Yeni haritalar hazırlıyoruz, çok geniş alanlar kapsanacak" diyorlardı ama henüz bir gelişme yok haritalarda...
    .
    Haritalar 2-3 ayda bir güncelleniyor, güncel haritaları ilk mesajdaki Map Loader ile telefona aktarabiliyorsun...

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.