Şimdi Ara

ÜCRETSİZ MAÇ VE SİNEMA UYGULAMASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HERKEZE MERHABA ARKADAŞLAR UFAK ÇAPLI BİR UYGULAMA TASARLADIK UMARIM SİZLER BEĞENİRSİNİZ.
    UYGULAMAMIZDA MAÇ KANALLARI + 8 ADET SİNEMA KANALLARI + ULUSAL KANALLAR VE ADULT+18 KANALLAR MEVCUTTUR
    HİZMETİMİZ TAMAMEN ÜCRETSİZDİR SİZLERİDE UYGULAMAMIZI İNDİRMENİZİ TAVSİYE EDERİZ
    BİZLERE DESTEK VEREREK DAHA GÜNCEL UYGULAMALAR GELECEKTİR
    İNDİRME LİNKİ :
    UYGULAMAMIZ ŞUAN GOOGLE PLAYDE OLMADIGI İÇİN ANCAK BÖYLE YÜKLEYE BİLİYORUZ.SSPOR TV İNDİR

• 50 milyon tane reklam var, böyle uygulama mı yapılır arkadaş, zaten yayınlari başka yerden çarpıyorsunuz, cebinizden para da çıkmıyor

trremote uygulaması var, ücretsiz, fazla reklam yok ve kapatabiliyorsunuz reklamlari, onu kullanın arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 11 Şubat 2018; 18:2:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan yükledim hiç bir kanalı açamadım böyle uygulamaları alternatifi çok yok reklama tıklayın yok tiklamassaniz ücretli olur gibi şeyleri kaldır derim yayınların kaliteli olursa izliyici hakkını verir zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bembeyaz ekran çıkıyodu dedim uygulama bozuk heralde reklam bombası varmış indirmeyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ban 😀😀😀😀😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.