Şimdi Ara

ücretsiz hesap açan banka varmı? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
2
Favori
5.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: senefro

quote:

Orijinalden alıntı: Sébastian

Ben kapanırken parayı ver hele yeğenim demelerini bekliyordum ama direk kapadı şimdi bir TL bir de GBP bir de Vadeli TL hesabım kaldı.Aslında bütün parayı Euro'ya falan yatırsam TL hesabını kapasam yılda 14 € ödüyorum ama para çekerken falan TL olarak çekemem değil mi ?

yok eğer sadece euro hesabın kalırsa tl çekemezsin

Bugün ya da yarın kapatıcam hemen hesabımı bir de Garanti'ye annem çok iyi bir teyze var ona gidelim diye gittik kadın fiyattan bahsetmedi bile alayı şerefsiz olmuş bunların 80 lira neyi işletiyorsun birader zaten zar zor 300 lira attım hesaba, neyse sağol kardeşim artık ya Kuveyttürk'ten ya da İş Bankası'ndan açtırcam, İş Bankasında öğrenciye bedavaymış heralde Kuveyt iyi de bankamatiği az maalesef.

• ne yalan söyliyimm kuveytturk e geçene kadar bende hep dolandırıldım :)

finansbanktan bahsediyorum tabi.bir banka yukseliyorsa bilinki dahada soyguncu oalcaktır.

örnek garanti ve finans.başı çene bankalar... ya sen garanti milyonların var dahada arttırıyorsun fazi vb.. finansbankta öle.
    bu bankalar garip,çok müşteri olunca ucuzlamalı bişeyler bankalarda tam e gidiyor :) neyse bunuda anlamiyim :)

finsnda iken bi arkadasım 19tl gödnermisti 1 ay sonra bi arkadasımda 39tl ve bir 15tl daha gelmişti ve ben kafamda ya bi 100tl var diyordum ve yahu bankaya bi baktım borcum var :):=) hesap oluyor bu yanlıs anlamayın.hemen aradım dedim bune derhal kapattrıdım.kadın bi saydı,1altyapı ücretleri 2,extre ucretleri 3, 3 ayda bir bilmem ne ucreti..bide bana demistiki sizin son ay altyapı borcunuz alınmamıs dedim yani borcluyum pardon ya dedim millet hesabıma para yatırıo siz alıyosun,çalıyosuunuz böle bişe yok yani.

neyse serbes piyasa aklımzı basımıza geldi.

ben aslında tongaya dusmezdimde ne bilim kredi kartım var bide baktım hesabım varmıs int subesinde gezerken iyi dedim kulandım ne bileyim bu hesap soymak içinmiş!

oto ödemede en ucuz finansdı şimdi 0.5 kurus ile kuveytturk bu konuda'da önde.(kredi kartı için)
    hesap acma iiçin zaten kuveytturkten iyisi yok sölememe gerek yok zaten :)

• quote:

Orijinalden alıntı: virtualdjcubase

ne yalan söyliyimm kuveytturk e geçene kadar bende hep dolandırıldım :)

finansbanktan bahsediyorum tabi.bir banka yukseliyorsa bilinki dahada soyguncu oalcaktır.

örnek garanti ve finans.başı çene bankalar... ya sen garanti milyonların var dahada arttırıyorsun fazi vb.. finansbankta öle.
    bu bankalar garip,çok müşteri olunca ucuzlamalı bişeyler bankalarda tam e gidiyor :) neyse bunuda anlamiyim :)

finsnda iken bi arkadasım 19tl gödnermisti 1 ay sonra bi arkadasımda 39tl ve bir 15tl daha gelmişti ve ben kafamda ya bi 100tl var diyordum ve yahu bankaya bi baktım borcum var :):=) hesap oluyor bu yanlıs anlamayın.hemen aradım dedim bune derhal kapattrıdım.kadın bi saydı,1altyapı ücretleri 2,extre ucretleri 3, 3 ayda bir bilmem ne ucreti..bide bana demistiki sizin son ay altyapı borcunuz alınmamıs dedim yani borcluyum pardon ya dedim millet hesabıma para yatırıo siz alıyosun,çalıyosuunuz böle bişe yok yani.

neyse serbes piyasa aklımzı basımıza geldi.

ben aslında tongaya dusmezdimde ne bilim kredi kartım var bide baktım hesabım varmıs int subesinde gezerken iyi dedim kulandım ne bileyim bu hesap soymak içinmiş!

oto ödemede en ucuz finansdı şimdi 0.5 kurus ile kuveytturk bu konuda'da önde.(kredi kartı için)
    hesap acma iiçin zaten kuveytturkten iyisi yok sölememe gerek yok zaten :)

otomatik ödemeyi direk banka hesabındna verirseniz ondanda ekstra ücret almıyor diye biliyorum bakalım bir kaç gün sonra göreceğim ilk otomatik ödememi ödeyecek kuveyt daha önce garantide idi lanet olsun garantiye hiç lafımı çekinmem her kelimenizde haklısınız hadi büyük ücretleri geçtim adamlar 10 kuruşun bile hesabını yapıyo ordan 10 kuruş burdan 1 lira derken 1 milyon aboneden 1 milyon tl çalıyorlar direk kuruş hesabı yapıyolar o kadar düştüler çalıyorlar başka bişey değil

• quote:

Orijinalden alıntı: tahago
    otomatik ödemeyi direk banka hesabındna verirseniz ondanda ekstra ücret almıyor diye biliyorum bakalım bir kaç gün sonra göreceğim ilk otomatik ödememi ödeyecek kuveyt daha önce garantide idi lanet olsun garantiye hiç lafımı çekinmem her kelimenizde haklısınız hadi büyük ücretleri geçtim adamlar 10 kuruşun bile hesabını yapıyo ordan 10 kuruş burdan 1 lira derken 1 milyon aboneden 1 milyon tl çalıyorlar direk kuruş hesabı yapıyolar o kadar düştüler çalıyorlar başka bişey değil

evet otomatik ödeme talimatı kredi kartından değilde direk hesaptan verildiğinde hiç komisyon alınmıyor, böyle yaparsanız daha iyi olur

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.