Şimdi Ara

Ücretsiz Bedava .com .org. net vb. Domain Alan adı alma free

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bugün sizlere .com vb alan adı domain almayı gosterecem.

Bu işlemi godaddy ve sanal kartan ücretsiz yapacagiz . Hiçbir ücret ödemeniz gerek kalmayacak.

Ilk önce ininal sanal kart oluşturacağız içine ücretsiz para koymaya gerek kalmayacak yani ücret ödememiz gerek kalmaz. bu yöntem kesinlike illegal değildir.

Ilk önce ininal karta uye olacağız . Üye formu aşağıdaki gibidir.

En alta davet kodu var oraya ry164798 yazacağız ve 5 tl hesabınıza yüklenecek bu kampanya ininalin sunduğu bir kampanadir . Eğer siz başkasının davet koduyla uye olursaniz 5 tl geliyor ve siz de üye oldutan sonra sizin de davet kodu oluyor o kodla başkasını davet edersiniz sizde 2 tl kazaniyorsun .bu davet koduyla üye olduktan sonra 5 tl hesabınıza yükleniyor . Sizde kendi davet kodunuzu kardeş yada abinizi davet ederek 2 tl daha kazanmış olacaksınız yani toplamda 7 tl olmuş oldu .

Kanıt için ben ne kadar kazandığımı göstereyim suan 44 tl kazanmisim yani yaklaşık 7 tane alan adi oluyor .

Şimdi bu 7 tl ile godaddy den vergilerle birlikte 6.42 tl ye domain alacağız .

Bunu için promosyon kodları kulanacagiz alan adınızı seçip üye falan oluyorsunuz ödeme ödeme geldiğinizde promosyon kodları yerine aşağıdaki kodları yazacaksınız ve ödemeyi gerceklestireceksiniz . Ve alan adınızı sorunsuz kulanabileceksiniz.

Kodlar:
    GC99CA05 (%95 İndirim veriyor )
    GOFD711A (%92 İndirim veriyor)
    GOFDBS024 (%92 İndirim veriyor)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben davet ederek kayıt ettrdim fakt ben birşet kazanamadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.