Şimdi Ara

Ücretsiz Algida Dondurma Kampanyası - (Migros) (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
528
Cevap
38
Favori
62.671
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Beyler magnum crack kutu olandan cikti bana. Ekledim money hesabima. 34 tl olan urun

Ama bir turlu dusmuyor kasada. Diger dondurmalar dusuyor, bu dusmuyor. Neden olabilir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qbert1903

Beyler magnum crack kutu olandan cikti bana. Ekledim money hesabima. 34 tl olan urun

Ama bir turlu dusmuyor kasada. Diger dondurmalar dusuyor, bu dusmuyor. Neden olabilir ?
    Sanalda deneyin oluyorsa kasada da düşmeli. Ya da sanal sepetinde kalmışsa düşmez. Aklıma başka şey gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Sanalda deneyin oluyorsa kasada da düşmeli. Ya da sanal sepetinde kalmışsa düşmez. Aklıma başka şey gelmedi.

Alıntıları Göster
    Denedim ama ordada dusmedi. 2tane daha dondurma tanimli hesabimda, onlar dusuyor. Oysaki 3 sifreyi de ayni zamanda tanimlamistim hesabima.

• quote:

Denedim ama ordada dusmedi. 2tane daha dondurma tanimli hesabimda, onlar dusuyor. Oysaki 3 sifreyi de ayni zamanda tanimlamistim hesabima.

Alıntıları Göster
    Forumda o dondurmada birisi daha sorun yaşamıştı hocam. 4441044'ü arayıp söyleyin indirim olarak tanımlasınlar dondurma tutarını.
  • quote:

Forumda o dondurmada birisi daha sorun yaşamıştı hocam. 4441044'ü arayıp söyleyin indirim olarak tanımlasınlar dondurma tutarını.

Alıntıları Göster
    Whatsapp hattindan yazdim bakalim. Kayit acildi dedi. Bekliyoruz.

• quote:

Alıntıları Göster
    Simdi migrostan aradilar. Hesabima 6li mini magnum classic tanimlanmis. Sanalmarketten denedim oldu. Sepeti bosalttim, aksam marketten alacagim

• quote:

Simdi migrostan aradilar. Hesabima 6li mini magnum classic tanimlanmis. Sanalmarketten denedim oldu. Sepeti bosalttim, aksam marketten alacagim

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.