Şimdi Ara

Ubuntu Kullanan Arkadaşlar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimde dört beş tane eski anakart ve ona uygun bilgisayar donanımı mevcut bu donanımları netten okudugum bilgiler dogrultusunda test ediyorum
    sorun şurdaki bu testleri yapabilmek için bir işletim sistemi kurmak gerekiyor tek bir lisaslı işletim sistemini diger bilgisayar donanımlarına kurdugun zaman lisansın iptal edilir diye biliyorum
    bu yüzden netten indirmiş oldugum bir windows 7 işletim sistemini kullanıyorum böyle bir durumdada tek bir lisansımın olması ve ya olmaması hiç bir şeyi degiştirmiyor sonuçta yine
    korsan kullanmış oluyorum test programlarınıda lisanslı kullanmak gerekiyor yoksa onlarda korsana giriyor müzik indirmek sinema izlemek yine korsana giriyor

her gün bilgisayara format atıyorum rekorlar kitabına adım yazılırdı
    Okadar saçma bir olayki lisanslı işletim sistemi alıyorsunuz ama kullanamıyorsunuz neymiş tek bir bilgisayar içinmiş sonuçta zaten tek bir bilgisayar kullanıyoruz
    ama donanım merakımız var parçaları söküp test etmek istiyoruz kullanamayacakmıyız

Sizlere sormak istedigim ubuntu işletim sisteminde donanımı test edecek bedava programlar varmı hız aşırtma gibi testler yapabilirmiyim
    Ubuntu kullanan arkadaşlarımız yardımcı olursa kullandıkları programları söylerlerse tabiki ücretsiz olması şartıyla

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.