Şimdi Ara

TYT ye açma iznim yok buraya açtım lütfen gelin lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
89
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar motor meslek lisesi mezunuyum lise 1 den itibaren hiç fen dersi görmedik matematık bile haftada 2 saat felandı.Şuan hiçbir temelim yok ne matematikten ne fenden.Ama şöyle birşey var toplama çarpma çıkarma felan bu işlemleri kafamdan hızlı şekilde yapıyorum mesela 48+64 ü kafamdan 40la 60ı topla 100 8+4 12 112 cevap bunu yapmam 2 sn sürmüyor mesela matematıkte x in ne olduğunu bilmem h2o nun bile hidrojen su karısımı heralde bundan bile emin değilim ama geçen sene ygsde kafamdan matematıkten 3 soru yaptım fiziktende mantıgımla 2 soru yaptım ama inanın hiçbirşey bilmiyorum hani derler ya temelim yok ama en azından terimleri bilirler üslü sayılar felan bilirler ben hiçbirşey bilmiyorum ama mantıgım iyi işte.Şimdi ben kimyaya bakıyorum çok karışık hayatta yapamam.Fizikten vektörler konusuna baktım anlıyor gibiydim fizikle biyoloji kascam.Ama nerden başlmalıyım 6.sınıf fen konularına çalıssam 3 dersi ortak olarak calısmam gerekecek böyle çok uzun sürmez mi veya kafam karışmaz mı?Biyoloji neysede fizikte 6.sınıftan baslamam gerek galiba.Ya arkadaşlar hedefim düşük aslında mf3ten geçen sene yani değişmeyen sınav sistemiyle 230 240 alsam yeter 250 250 bine girsem yeter sizce yapabilir miyim?Türkçeden en az 25 net çıkarmayı düşünüyroum ilk sınavdan mateamtıktende 6 7 net yapsam lysde ise 80 soru mat fenden kaç net yapsam 250 bine girerim?Bide olduda 4 yıllık tutturamadım şunu merak ediyorm mesela geçen sene ygs 2 yle yani fenden alan bir bölüm bu sene ne yapacak?Mesela 25 türkçe 5 net matematık yapan bu bölüme gidebilecek mi?Demek istediğim 2 yıllıklarda sayısla sözel eşit ağırlık kalktı mı mesela 30 net türkçe yapan ile 30 net matematık yapan aynı bölüme gidecek saçma değil mi ?Yorumlarınızı esirgemeyin arkadaşlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.