Şimdi Ara

Tyt netleri artmiyor Ayt Artiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
1.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tyt mantık işidir senin mantığın buymuş daha fazla zorlama kafa basmıyor demekki...
  • tyt zeka işidir ayt ezber dolayısıyla bazılarının yapamaması normal. hatta bu yüzdendir ki bazı çok iyi üniversitelerde okuyanlar amip beyinlidir.
  • Viper3478 kullanıcısına yanıt
    reis sen niye herkese sallayıp geziyorsun :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben de yapamıyom gafa yoh deöek ki

• BENİMDE TAM TERSİ AYT ARTMIYOR YA
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmpunk01

Tyt mantık işidir senin mantığın buymuş daha fazla zorlama kafa basmıyor demekki...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zoilist kullanıcısına yanıt
    Ben eleştiriyi İlber Ortaylı ve Celal Şengör'den öğrendim. Critical thinking'in bir dini olsa papazı olurdum. Kim olursa ne olursa olsun gözlem yapıp eleştireceksin. Anam, babam olsa acımam eleştiririm.

Hani bir resim var ya internette elinde kase ve kaşık ağzı dolu ekrana doğru eleştiri yapan bir karikatür. İŞTE O BENİM.
    Sen eleştiriyi çok farklı anlamışsın
    öğret lan o zaman! neymiş öğrenelim profesör doktor seni. 500 sayfa kitabını okudum lan ben bu işin! sen mi biliyorsun? tamam hadi biliyorsun anlat.
    haklısın kanka burada ki fosforcuları sallama sen bunlar ne bilecek. tyt yapamayan adam ağlak bir loser ve iq yoksunudur.

500 sayfalık kitabı atsana, bizde öğrenelim kenka bilgilerini sadece kendine saklama.
  • spongebozz kullanıcısına yanıt
    https://www.dr.com.tr/kitap/kritik-dusunce/bilim/muhendislik/urunno=0000000567593

buyrun efendim

harika bir kitaptır. dili ve anlatımı muazzam. matematiğini bile geliştirir adamın, sadece bu kitap bile!
    Hocam araştırdım da kitap çok hoşuma gitti okumak isterdim ancak senin gibi olmaktan korkuyorum, okuyamam. Biraz salla da günlük dozumu alayim :D

ban yediğim için ayar veremedim. şimdi vereyim mi?
    Sen kafayı siyirmissin

• Geçen yine Vanda askerim kullanıcısına yanıt
    velev ki öyleyim, burada seni alakadar eden?

giren-çıkan?
    Verdiğim vergiler seni tedavi etmek için harcanacak ne demek giren çıkan ne?

• Geçen yine Vanda askerim kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __caesar -- 1 Nisan 2021; 2:31:39 >
  • Takmışlar ağızlarına bir cümle tyt zeka işiymiş tamam anladık siz zekisiniz 😄😄 boşver ayt artıyosa doğru yoldasın kardeş tyt hallolur bi şekilde aytnin önemini bu sene sınavı kazananlarla konuşunca anladım genelde hepsi ortalama bir tyt çok iyi bir ayt ile tıpa girmiş sen ayt kasmaya devam et haftada 1 2 gün konu eksiğin yoksa tyt denemesi çözersin yükselir netlerin

• Tüm sırrı bozdun ama.

Şaka maka haklısın hocam. Yazın buralar 100 tyt yapıp 50 ayt yüzünden mezuna kalanlarla dolu olacak. Misal geçen seneki ben. Akıllandım ama bu yıl kim takar tyt yi.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.