Şimdi Ara

TYT FİZİK İÇİN ESŞ YOUTUBE VİDEOLARI YETERLİ Mİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tyt fiziği geçen sene fiziklebarıştan bitirmiştim ama uzun süredir tekrar etmeyince baya unutmuşum . Tyt konularını halletmek için ertan hocanın youtube videoları sizce yeterli mi yoksa ücretli dersleri mi almalıyım ?
    Ayt paketini kullandım gayet de memnunum ama tyt için bu saatten sonra çok mu vakit alır diye düşünüyorum ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DC74C27F3 -- 29 Ocak 2020; 20:16:53 >

• forum.donanimhaber.com/tyt-fizikte-konu-ayrimi-yapilmali-mi-sizce--141766276
  • hüseyinhayko cepkinci kullanıcısına yanıt
    geçen sene fiziklebarıştan ilerledim yeni videoları da aynı sorular temel alınarak hazırlanmış sanırım ama ben nedense detaylara hakim değilmiş gibi hissettiğim için böyle bir ikileme düştüm. Meb kitabından okumak da bir alternatif hem daha kısa sürer hem de sınavda sorulan kavramlara hakim olmayı sağlar forumda da geçmişte meb kitabı çok önerilmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DC74C27F3

geçen sene fiziklebarıştan ilerledim yeni videoları da aynı sorular temel alınarak hazırlanmış sanırım ama ben nedense detaylara hakim değilmiş gibi hissettiğim için böyle bir ikileme düştüm. Meb kitabından okumak da bir alternatif hem daha kısa sürer hem de sınavda sorulan kavramlara hakim olmayı sağlar forumda da geçmişte meb kitabı çok önerilmiş.
    geçen seneki fizik sonucunuz nasıl geldi peki hocam?

ayroyeten elimde 2019-20 basım 9.sınıf meb kitabı var ama ondan sorumlumuyuz yoksa kendi senemizdenkinden mi sorumluyuz 2016-17 ??
  • hüseyinhayko cepkinci kullanıcısına yanıt
    tyt 7 net ayt de 9 hocam

meb kitabı konusunda da, şurada açıklanmış hocam
    https://ertansinansahin.com/yks-fizikte-kaldirilan-ve-eklenen-konular/
  • Benim fizik için anlamadığım olay, ÖSYM pek zorlamıyorken denemelerde neden çok absürt sorular yer veriyorlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mf_Boss

Benim fizik için anlamadığım olay, ÖSYM pek zorlamıyorken denemelerde neden çok absürt sorular yer veriyorlar?
    sorma kardeşim ya. bide ertan hocada işin ayrıntısına kadar anlatıyor.

e baba ortada çıkan sorular belli zaten 2 senenin bitane zor soru gösteremezsin bana. ama hal böyleyken bukdaar kasmanın manası ne ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hüseyinhayko cepkinci -- 29 Ocak 2020; 23:0:43 >
  • Mf_Boss M kullanıcısına yanıt
    nasıl :D ösym fiziği zorlamıyor derken :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1DAD07C98

nasıl :D ösym fiziği zorlamıyor derken :D
    tyt kısmı için konuşuyoruz be hocam.

yoksa merak etme aytde hepimiz hemfikiriz zaten
  • AYT can alır alsın da ama TYT'de çok acayip sorular var denemelerde hocam. ÖSYMye dua edersin yani öyle söyleyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mf_Boss

Benim fizik için anlamadığım olay, ÖSYM pek zorlamıyorken denemelerde neden çok absürt sorular yer veriyorlar?
    denemelerde çok zor sorular çıkıyor. Tyt fizik sorularını beğendiğim tek deneme 3d türkiye geneliydi ösym ayarında sorulardı gerçekte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DC74C27F3 -- 3 Şubat 2020; 18:22:57 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.