Şimdi Ara

TYT-AYT MATEMATİK SORU BANKASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar elimde 2016 basım limit yayınlarının ygs ve lys matematik kitapları var. bu kitaplar hakkında ne düşünüyosunuz vakit kaybı olur mu, zorluk derecesi olarak çözüm 3d tyt ve acil ayt ile kıyaslaması nasıl olur?

çözüm 3d tyt ve acilin aytsini alıcaktım matematik için ama önce bunları çözmeyi planlıyorum. sonrasında da ocak-şubat gibi denemelere geçicem.

• Basım yılı çok eski bence yeni bir kitap al
    Acil zordur temel yoksa girme hiç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vortigon58

Basım yılı çok eski bence yeni bir kitap al
    Acil zordur temel yoksa girme hiç
    lti hariç daha önce ayt matematiği bitirmiştim ama üniversiteye gittim ve bıraktım şu an tekrardan hazırlanıyorum. youtubedan atölye matematiğin videolarıyla konuların tekrardan bi üstünden geçicem. beraberinde çözülücek soru bankası lazım.
  • Temelin var gibi 345 ayt mat çöz bence baş kısmıyla hatırlamış olursun sonrası orta zor iyi gider

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vortigon58

Temelin var gibi 345 ayt mat çöz bence baş kısmıyla hatırlamış olursun sonrası orta zor iyi gider
    teşekkür ederim gidip 345 ayt mat alayım. biraz araştırma yaptıma da, 345 bittikten sonra mutlaka acili alıp çözücem.
  • Bence de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vortigon58 -- 26 Ağustos 2019; 12:18:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.