Şimdi Ara

TYT 345 Matematik Orijinal Sorular Hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar TYT Matematik 345 kitabında örüntülü sayı grupları orijinal sorulara kadar geldim ama burdaki soruların hepsi çok zor ilk soru haricinde diğerlerinin hiçbirnii çözemedim burayı atlasam olurmu yoksa illa çözülmesi gereklimi bu kısım?

• Dinleyip coz cozmelisin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iyibilirdik

Dinleyip coz cozmelisin
    Örüntülü sayı grupları denemelerde çıkıyormuki hocam bu konunun konu anlatımı bile yok zaten ösym tarzı sorularını hallettim sıkıntı orijinal sorularında
  • RunoaD R kullanıcısına yanıt
    Denemede cikiyor mu degil oraui ogrenirsen problemlerde yarar saglar osym artik konulari ilginc sorulardan soruyor bence yarar saglar
    Tyt icin ayt icin boyle dolambacli sorular cok gereksiz ama tyt için cozmelisin

• quote:

Denemede cikiyor mu degil oraui ogrenirsen problemlerde yarar saglar osym artik konulari ilginc sorulardan soruyor bence yarar saglar
    Tyt icin ayt icin boyle dolambacli sorular cok gereksiz ama tyt için cozmelisin
    Peki hocam bu 345te bazen çok sapma sapan yapamadığınız sorular oluyormu hani böyle bu ne saçma sapan dedirten sorular varya onlar için ne yapılmalı sizce bu tarz sorular genelde orijinal sorular kısmında çıkıyor
    Hocam yapmakta zorlandigimiz sorular sacma geliyor defalarca ugras ama yine de o soru gibi karsina bidaha çıkarsa yapabilicek seeviyede ol ben o kitabi ople bitiridim 25 30 netteyim

• quote:

Hocam yapmakta zorlandigimiz sorular sacma geliyor defalarca ugras ama yine de o soru gibi karsina bidaha çıkarsa yapabilicek seeviyede ol ben o kitabi ople bitiridim 25 30 netteyim
    Hocam bu kitabın problemlere kadar olan kısmını bitirsem kaç nete gelirim
    Sana bagli nasil cozdugune bagli problemler tyt matin yarisindan fazlasi onsuz yuksek gelmez

• quote:

Sana bagli nasil cozdugune bagli problemler tyt matin yarisindan fazlasi onsuz yuksek gelmez
    Bu arada bu kitabı kaç ayda bitirdiniz hocam
  • Hocam ben bu kitabı çözümlerine bakarak ilerliyorum ama anlamadan hiç bir soruyu geçmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Corbars

Hocam ben bu kitabı çözümlerine bakarak ilerliyorum ama anlamadan hiç bir soruyu geçmiyorum.
    Hocam bende aynı şekilde dinlemeden önce çözmeye çalışıyorum yapamıyosam izleyip geçiyorum ama bir kaç gün sonra izlediğim şeyi unutabiliyorum siz unutmuyormusunuz?
    Unuttuğumda oluyor ama aklımda kalan da oluyor hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Corbars

Unuttuğumda oluyor ama aklımda kalan da oluyor hocam
    Netler kaç kitabın nerelerindesiniz hocam
    1

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.